Čo darovať žene na Vianoce?

Vianoce sa pomaly ale isto blíži. Ak sa chcete vyvarovať tomu otrasnému davovému šialenstvo, potom by ste jednoznačne mali začať nakupovať vianočné darčeky už teraz. Vďaka tomu, že začnete nakupovať darčeky už teraz, sa vyvarujete hodinovému čakanie v radoch pri pokladniach, teda zachránite dosť svojho voľného času. Ak sa vám však do nakupovania nechce z jediného dôvodu, a síce že ešte neviete, čo svojim blízkym chcete darovať, prinášame vám pár tipov. Moc dobre viem, že najhoršie sa vyberá ženám, preto prinášame tipy na darčeky, ktoré ženy vždy ocenia. 

Mnoho mužov si myslí, že ženy ocenia hlavne spodnú bielizeň, ale nie je to tak. Ženy síce milujú spodnú bielizeň, ale teraz je na výber už toľko typov a druhov, že si z nich vyberú skutočne len ony – nemusíte teda s týmto darčekom zabodovať tak, ako si myslíte. Radšej stavte na istotu. 

Zima = byť v teple 

Ženy sú väčšinou „zmrzlinky“, ktorým je počas zimného obdobia skutočne veľká zima. Stále chodí oblečené v mikinách či svetroch, neustále sú schované pod dekou. Ak aj vaša priateľka či manželka je taká, kúpte jej plyšové pyžamo. Iste poznáte plyšová pyžamá, ktoré sú teraz k dostaniu na každom rohu. Sú hebučká a teplúčka. 

Ak by ste chceli zabodovať ešte viac, môžete dať vašej priateľke treba plyšový, pyžamový overal. Dneska je to veľký hit, do ktorého sa žena zababušiť, zapne ho a je ňou príjemne teplúčko. 

Čo žene rozhodne nedávať? 

Pokiaľ s ňou žijete, rozhodne žene nikdy nekupujte nič do kuchyne alebo na upratovanie, ak si to sama nepraje. Skrátka a dobre – myslela by si, že ju máte iba na varenie alebo na upratovanie. Nikdy jej nič také nekupujte, pretože sa ľahko môže stať, že budete mať doma tichú domácnosť niekoľko týždňov. 

Žena vždy ocení oblečenie alebo doplnky – väčšinou si ich však rada vyberá sama, málokedy sa jej trafíte do vkusu. Preto ju počúvajte, načúvajte jej, sledujte s ňou reklamy v televízii, a keď sa jej niečo zapáči, utekajte pre to do obchodu.