Do plaviek!

Chystáte sa na dovolenku k moru alebo sa schladiť na kúpalisko a zistíte, že by to chcelo nové plavky. Pôjdete do obchodu a nechajte sa absorbovať veľkou a rozmanitou ponukou. Ale ako môžete dosiahnuť tento rok? Odpoveď vás prekvapí! Tohtoročné leto nie je znakom malých bikín. Jednodielne plavky sú napadnuté pláže a bazény!

Zmena zobrazenia

Jednodielne plavky sú doteraz spojené so skrytými nedostatkami. Niektorí dokonca zastávali názor, že sa hodia len pre dámy staršieho veku. Nastal čas, a dnes je jasné, že jednodielne plavky nemusia byť len pre dojčatá alebo staršie dámy.

Vešiak v obchodoch teraz zdobí krásne jednodielne plavky rôznych strihov a farieb. Vyrazíte Ak k vode, budete môcť uvidieť nádherné jednodielne kúsky s dych vyrážajúcimi motívy na ženách každého veku a s akýmkoľvek typom postavy. Správne vybrané jednodielne plavky vyzdobia každú ženu.

Nebojte sa o originality

Nebojte sa o originality. Objavte vzrušujúce modely s voľným zapadaním alebo odnímte kúsky s bočnými oporami. K dispozícii sú aj modely s rôznymi kovovými detailmi. Chcete zdôrazniť štíhlu a nádhernú postavu? Dosiahnite plavky z plaviek z jedného kusu. Máte číslo s krivkami? Potom vyberte model s výstrihom a strapcami, ktorý vašu postavu krásne podčiarkne a zároveň skryje nedostatky.

Nebudem sa vzdať dvoch častí

Ak ste jedným z tých, ktorí milovali dvojdielne plavky a radšej vsadzujete na osvedčenú klasiku, skúste prekvapiť nový strih. Nebudete robiť chybu, ak vsadíte na vrchol s krkom kravatu, slušný kovový ornament. Môžete sa ohromiť s takzvanými tanky, keď je horná časť horná. Spodná časť s sukňou vás pozýva na obdiv a je to skvelý krok zo stereotypu.

Najdôležitejšou vecou pri výbere plaviek je pohodlné a ich majiteľ sa cítil dobre a istý. Vyber si svoju intuíciu a pohodlie.