Drevené veci sú „in“!

Móda v sebe nesie veľa trendov, ktoré sú, ale aj nie sú vhodné si kúpiť. Za investíciu rozhodne nestojí nevkusné zvonové nohavice alebo príliš vyzývavá zaväzovacie tričká, ktoré sú teraz veľmi obľúbená. Radšej investujte do nadčasových vecí, a to najmä do džínsových búnd, ďalej do upnutých džínsov s roztrhanými kolenami alebo napríklad do obľúbených batôžkov. Za stratu peňazí tiež stojí aj drevené módne doplnky, ktoré teraz trhajú svojou popularitou takmer všetky rekordy módneho sveta.

Človeku zostáva rozum stáť, keď sa povie, že sa drevené doplnky kupujú. Iste si predstaví nevkusné šperky, ktoré sú opravu zlou voľbou a nemal by ich kupovať žiadny muž svojej partnerke a ani partnerka sama. Čo ale stojí za zmienku a za investíciu, sú rozhodne dve drevené veci, ktoré sú úplne geniálne.

• Drevené slnečné okuliare sú oveľa populárnejšie ako tie kovové

Pod pojmom slnečné okuliare si prevažne ženy vybaví značky ako Ray-Ban alebo iné. Tiež sa vybaví rôzne typy, ako sú napríklad „pilotky“. Ovšem nikto si nevybaví drevenú podobu tejto ochrany proti slnku, a to je úplne fantastická. Slnečné okuliare z dreva sú veľmi vkusné a padnú takmer každému mužovi. Svojim nadčasovým vzhľadom určite zaujmete nejednu ženu v nejednej sezóne.

• Motýliky? Jedine z dreva!

Motýliky sú obľúbeným a stále viac moderným doplnkom pre plesovú sezónu. V súčasnosti sa navyše jedná o naozaj módny trend, ktorý je takmer povinnosťou na každom plese. Kam sa hrabe kravata! Tá už je dávno „out“. Jednoznačne zažiarite pomocou tohto vynálezu. Zladíte ho takmer k akejkoľvek kombinácii a navyše ho nájdete v rôznych podobách aj farbách. Stačí si len vybrať. Keď mu si tohto motýlika naozaj zaobstaráte, očaríte svoju partnerku a dodáte jej dojem, že ste naozaj muž snov, pretože rozumiete najnovším módnym trendom. A to je predsa skvelé!