Džínsovina frčí! Máte už džínsové kúsky doma?

V súčasnej dobe pozorujeme, ako je móda rozmanitá. Móda je skutočne tak pestrá, že si vyberie úplne každý svojho favorita, ktorého bude nosiť. Ak ste milovníkom módy z deväťdesiatych rokov, tak budete potešení určite najviac, pretože práve móda z deväťdesiatych je tá, ktorá aktuálne frčia. Nielen, že sa opäť dostali do módy batikované tričká alebo široké gumičky, ale tiež sa do módy dostalo mnoho džínsových kúskov, ktoré doma nesmiete chýbať!

V džínsové podobe sme doma mali hlavne rifle, čo je základ každého šatníka. Mali sme doma úzke rifle, bedrové rifle, ale taky traky alebo roztrhané rifle. Teraz sa však do módy dostali aj iné džínsové kúsky, ktoré si rozhodne zamilujete.

Aké kúsky je nutné mať doma?

• Džínsové bundy

Najväčším aktuálnom hitom sú rozhodne džínsové bundy. Tie je potrebné mať v šatníku v mnohých podobách! Krátke džínsové bundy sú ideálne na leto alebo na teplejšie jar či jeseň, dlhšie džínsové bundy sú vhodné pre dobu, než sa začne na jeseň ochladzovať. Tento rok sa urobili džínsové bundy i pre zimu, a to v prevedení s kožušinkou, čo je prevedenie, ktoré si zamilovali hlavne páni. Džínsové bundy s kožušinkou aktuálne nájdete na každom rohu, preto neváhajte a kúpte si tú, ktorá sa vám na prvý pohľad zapáči!

• Džínsové sukne

Tento rok sa stali veľmi populárne aj džínsové sukne, čo sú sukne, ktoré sa taky nosili v deväťdesiatych rokoch. Tieto sukne sa aktuálne zapínajú vpredu, a to na cvočky alebo na zips. Nájdete však taky typické lacláčové šaty, ktoré sú mimochodom absolútne fenomenálne! Človek by povedal, že to musí nosiť len slečny v puberte, ale je to skutočne kúsok, ktorý si zamiluje každá dospelá žena.

• Džínsové košele

Už nejaký ten piatok nájdeme na trhu aj džínsové košele, ktoré sa dajú nosiť takmer kamkoľvek! Oblečte si ich nielen na kávu s kamarátkou, ale pokojne si ju vezmite aj na rande, do kina alebo na diskotéku!