Happy Socks pristanú každému obleku

Človek by povedal, že sa v dnešnej dobe na trhu nájde naozaj všeličo. Vo svete módy to platí obzvlášť. Jendo dobu leteli kravaty, teraz ale jednoznačne vedú motýle, avšak nie ledajací, ale drevení. Drevená móda je vážne originálny a v dnešnej dobe sa jedná o čoraz viac populárne kúsky, ktoré nesmú chýbať v žiadnom mužskom šatníku. Škoda, že drevených doplnkov sa nachádza vo svete žien tak málo!

Medzi ďalšie extravagantné kúsky patrí jednoznačne aj ponožky. Kde sú tie časy, kedy si stačilo vziať jeden pár ponožiek bez ohľadu na to, čo dnes máme na sebe. Tieto doby už dávno odzvonilo. Teraz si musíte zvykať na inú skutočnosť, a síce čím viac farebnejšie ponožky, tým lepšie.

Prevažne muži sa väčšinou vyhýbali tým pestrofarebným typom. Teraz ale móda udáva tento trend prevažne pre mužský svet. Je naozaj zvláštne, ako sa zrazu dokážu biele alebo čierne ponožky stáť hitom úplne v opačnom prevedení. Skôr platilo, že ak je dostatok čiernych ponožiek, sú páni za vodou, ale teraz platí skôr to, že ak ste majiteľovi napríklad zrovna červených ponožiek, máte absolútne vyhrané a ste „in“.

Najviac to muži vyhrajú vo chvíli, keď si zaobstará tzv. Happy Socks. Ide o tak pestrofarebné ponožky, až sa vám bude hlava točiť všetkými smermi. Nezabúdajte na to, že najlepšie sa tieto farebné kúsky hodia k oblekom, a síce napríklad k modrému, ktorý je doplnený o hnedé poltopánky. Ku košeľu vôbec ladiť nemusí, jedná sa v tejto situácii naozaj len o farebnosť.

Značka Happy Socks sa stala veľmi obľúbenou, pretože tohto kúsku ponúka naozaj dostatok. Nájdete v ich širokej ponuke aj trenky alebo trenírky, teda si pánska polovica vyberie podľa svojej ľubovôle. Keď mu túžite po menšej predstave týchto výrobkov, tak sem patria napríklad ponožky bodkované, vzorované, prúžkované a iné. Nejedná sa však o výrobky, ktoré kúpite do päťdesiatich korún. Za klasiku sa skrátka musí trošku viac zaplatiť.