Hodinky musí mať každá žena!

Veľa žien hľadá mnohokrát doplnok, ktorý by úplne senzačne doladil ich outfit. Málokedy ale narazí na ten pravý kúsok, ktorý vždy a za každých okolností bude ladiť k obľúbenému looku. Masívne šperky sa nehodí ku všetkému. Ku košeli určite nevoľte masívne náramok a naopak k veľkému výstrihu nekombinujte masívne náhrdelník. Šperky idú teda bokom. Ako ale docieliť úplne fantastického vzhľadu? Jednoducho k svojmu looku pripojte hodinky! Tento módny trend sa na rebríčku popularity drží už nejaký ten piatok a len tak sa k nižším pozíciám vážne nezníži. Pokiaľ tento doplnok milujete, iste ho väčšina ľudí nájde vo vašej šperkovnici hneď v niekoľkých variantoch.

• Hodinky s remienkom pre formálne štýl

Najviac obľúbené sú hodinky s remienkom. U mnoho typov už idú remienky aj vymeniť podľa farebných kombinácií. Najlepšie sa hodí k formálnemu štýlu, a síce k úzkym nohaviciam, saku, košeľu alebo k úzkej sukni. Ak je doladíte ešte s poltopánkami alebo s lodičkami, budete jednoznačne žiariť.

Okrem iného sa tieto doplnky hodí aj ku károvaným košeliam alebo k jednouchým topom.

• Strieborné či zlaté sú jednotky vo svojom odbore

Mnoho žien ale vsádza jednoznačne na klasiku. Tá spočíva v predovšetkým v hodinkách, ktoré sú celé zlaté alebo strieborné. Tieto hodinky sa neoplatí kupovať cez internet za bagateľ, pretože vždy nepríjemne zhrdzavejú a rozpadnú sa. Radšej v tejto kúpe investujte a prejdite k tým kvalitnejším verziám. Hodinky Michael Kors či Calvin Klein patrí medzi veľké favoritov.

Tieto hodinky môžete kombinovať takmer so všetkým. Jedná sa len o to, k akej kombinácii sa vám bude daný doplnok hodiť. Na čo si ale v tomto prípade dajte veľký pozor, je, aby ste nezladili zlatú a striebornú farbu. Rôzne kovy pôsobí naozaj zmätený dojmom. Radšej všetko ponechajte v jednom duchu. Navyše v jednoduchosti sa vždy skrýva krása. A tú sa zlatými či so striebornými hodinkami iste dosiahnete.