Na Kubu za tou najkrajšou dovolenku

Je tu jar, čo znamená, že začína aj OP, nielen obdobie zvyšujúcich sa teplôt. Vyšetrovanie sa totiž týka obľúbených letných dovoleniek, ktoré nezaplatíme žmurknutím oka z jednej výplaty. Musíme na ňu trošku šetriť. Preto je jar taký najlepší čas, kedy by sme šetriť mali začať. Za tri mesiace určite našetríte peknú sumu peňazí, a tak sa teda vyhnete zbytočným pôžičkám, ktoré sú iba znakom nebezpečenstva.

Dovolenka je z roka na rok drahšie – čo si budeme pozrieť. Každý túži po tej najluxusnejšie dovolenke, ktorá spočíva prevažne vo trávenie času na veľké čisté pláži, chodenie do mora a vo spanie v päťhviezdičkovom hoteli. Skoro každý človek si rád pospia na pláži a následne sa spáli, čo mu ale nevadí, pretože celý čas mu do uší hrajú iba vlny slaného mora. Deti si stavia hrady z piesku a zahrabávajú svoje telo, takže aj o ne je dobre postarané. Každý rodič si teda do istej miery môže riadne oddýchnuť.

Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí predovšetkým Kanárske ostrovy, Bali a novo aj Kuba. Aj keď sa jedná o štát, v ktorom prevažuje chudoba, turistický ruch tu podozrivo rastie. Turistov možno láka naozaj krásne a čisté more alebo stará zaujímavá autá, ktoré stretávate na ulici takmer denne. Iste, aj autá sú skvelým lákadlom pre turistov, a to najmä pre nadšencov takých modelov áut, s ktorými sa na Kube vážne denne stretávate.

Kuba sa nesie ale aj v znamení romantiky, teda si na svoje prídu aj milovníčky takých chvíľ. Každý západ slnka je jedna veľká romantika, avšak na Kube sa tento zážitok maximálne zvýši a ženy sa do svojho partnera zamilujú zas a znova. Preto sa nie je čomu diviť, keď muži berú svoje priateľky na výročie práve do tejto destinácie. Po Paríži sa totiž jedná o ďalšie veľmi romantické miesto. Navyše si na svoje prídu aj páni a nielen dámy. To napokon potvrdzujú aj už spomínaná autá.

Kuba je tiež plná hudby, preto počítajte denne so skvelými večierky a žúry, kde si zatancujete ako praví obyvatelia Kuby. Zabudnite na disko kroky, tu sa ľudia hýbu celým svojím telom v rytme veľmi rýchlych piesní.