Je dobrý milenec? To odhalí povolanie

Ste zrovna na rande s príjemným mužom, ktorého by ste určite ešte rada videla? Alebo ste na prechádzke narazila na fajn mužského, ktorý vyzerá, že by ste si s ním mohla rozumieť? Prvý dojem robí určite veľa, to potvrdí každá žena. Je však potrebné tiež spomenúť to, že každú ženu zaujíma aj to, aký je muž milenec. Sex skrátka ku vzťahu patria a žiadna žena nechce mať v posteli neohrabaného muža, s ktorým by to nebolo ono. Keďže sa na túto vec nemôže človek opýtať priamo, našťastie ho niečo prezradí, a to konkrétne povolanie daného jedinca.

Málokto vie, že aj povolanie o človeku všeličo prezradí. Napríklad práve povolania prezradí o človeku to, aký vlastne je milenec. To preukázali odborníci, ktorí vylúpili najmä tri povolania, ktoré sa rovnajú dokonalým milencom. Medzi tieto povolania patria poľnohospodári, architekti a tiež kaderníci.

Poľnohospodári ako najlepší milenci

Podľa štúdií, za ktorými stojí skupina odborníkov, možno povedať, že najlepšími milenci sú jednoznačne sedliaci, respektíve poľnohospodári. Pokiaľ je teda muž, s ktorým ste sa zoznámila, spätý s poľom, rozhodne by ste to s ním mala skúsiť.

Okrem toho sú na tom po sexuálnej stránke dobre aj spomínaní architekti alebo tiež kaderníci. Na koho si však dať radšej pozor?

Pozor na chlapov z médií

Narazili ste na človeka pracujúceho v médiách? Potom z toho nič moc kloudného nepozerá. Tí spoločne s lekármi, učiteľmi alebo tiež právnikmi nie sú práve najlepšie v posteli. Dôvodom toho je, že nemajú často chuť na erotické radovánky alebo dobrodružstvo. Problém s pravidelným sexom majú tiež žurnalisti, ktorým stačí milostné radovánky raz za mesiac.

Možno teda konštatovať, že to, či sú páni dobrými milencami, o nich povie predovšetkým povaha ich zamestnania, tiež pracovná doba, prípadne prostredie, v ktorom sa človek celú dobu pohybuje.