Jesenné doplnky nesmú chýbať

Módne doplnky môžu vyzdvihnúť váš outfit k dokonalosti. Pomocou doplnkov možno z obyčajného oblečenia vykúzliť niečo výnimočné a jedinečné. Ak budete kombinovať rôzne doplnky, nikdy sa vám nestane, že na ulici stretnete niekoho rovnako oblečeného.

 Aj jednoduchá čierna blúzka môže s každým doplnkom pôsobiť inak. Preto je potrebné si pri výbere doplnkov nechať záležať a venovať im dostatočnú pozornosť, ktorú si zaslúži.

A aké doplnky neodmysliteľne patrí k jesenným outfitom? Poďme sa na ne pozrieť.

Pásik

Tak a je to tu. Opäť dôkaz, že móda sa neustále vracia. Preto je dobré občas zvážiť, pri triedení oblečenie, čo vyhodiť a čo nechať pre módu za pár rokov. Ak ste sa pri triedení šatníku ponechala široké pásky do pása, urobila ste veľmi dobre. Tieto široké pásiky totiž oslavuje tento rok návrat. Kto ho nemá, mal by si ho urýchlene zaobstarať. Taký pásik sa umiestňuje na oblečenie. Krásne vytvára siluetu presýpacích hodín. Prepásať môžete ako šaty, košele, saká. Záleží len na vás.

Čiapky

Pokiaľ práve čiapky nemilujete, robíte chybu. Nepredstavujte si len tak obyčajného čiapku. V móde teraz sú elegantné barety a klobúky. Vôbec sa ich nemusíte obávať. Pristane snáď každej žene a sú skvele kombinovateľné. Takže ak vám letí hlavou myšlienka, že k nim nemáte vhodný šatník, mýlite sa. K baretům aj klobúkom môžete obliecť ako elegantné, tak ležérny štýl oblečenia. Neváhajte zaobstarať si týchto kúskov viac. Určite odporúčame nákup v neutrálnych farbách ako je čierna, šedá. Ale tiež sa nemusíte báť trochu odvážnejších farieb, ale potom treba postrážiť si farby zvyšku outfitu.