Kabelka ako psychologický rozbor

Dámske kabelky, to je kapitola sama o sebe. Keby pred vami niekoľko náhodne oslovených žien na ulici vysypalo obsah svojej kabelky, možno by ste sa čudovali, čo všetko sa v nich dá nájsť. Bez preháňania sa dá povedať, že v ženskej kabelke nájdete úplne celý život. Od osobné kozmetiky, desiaty, dokladov, časopisov, poznámok cez rôzne kuriozity. Avšak aj kabelky podliehajú móde a svojich nositeľkách dokážu všeličo rozprávať. Skúste načúvať kabelkám a ich príbehom.

Veľké bagy nosia kreatívne ženy

V súčasnosti je móda v oblasti kabeliek veľa liberálne. Skrátka a jednoducho môžete nosiť takmer čokoľvek, čo vás napadne, nikto vás za to nebude odsudzovať. Objavujú sa síce rôzne módne trendy, ktoré môžete kopírovať, alebo sa nimi inšpirovať, ale nikto vás k ničomu nenúti. Kabelka j ale psychologickým rozborom vašej osobnosti. Prvou vecou je, ako kabelkou nosíte. Ak máte menšie kabelku, kde sú len kľúče, doklady a peňaženka, nielen, že rešpektujete súčasný trend minikabelek, ale zároveň máte rady poriadok, jasné pravidlá, viac, čo je vašou prioritou a čo je v živote podstatné. Ste praktická. Naopak ženy milujúce veľké káble môžu byť rozviate aj v živote, zvládnu veľa vecí, sú aktívne, vždy majú pri sebe pomoc, sú priateľské a kreatívne.

Červená je pre levice salónov

Záleží samozrejme aj na farbe. Klasiku v podobe čiernej a hnedej preferujú ženy, ktoré milujú životné istoty, tradíciu, klasiku. Ich denný existencie sa odvíja od prísneho poriadku, všetko je nalinkované a vopred dané. Experimenty nie sú ich šálku čaju. Na druhú stranu dokážu byť dobré parťáčku, ktoré splnia, čo sľúbi. Veselé, priateľské, kreatívne sú ženy nosiace modrej, fialovej, zelenej, ružovej, žltej, proste rôzne farebné kabelky. V spoločnosti sa cítia skvele. Levica salónov, ktoré chcú upútať, zvyčajne volí červenú. Elegantné dámy volia bielu, béžovú alebo šedú. Niekedy to môžu byť aj snobky, ktoré si potrpia na prestíž. Väčšinou vsádza na istotu.