Postavte si stan na streche auta

Konečne si môžeme vonku dopriať naozaj krásneho počasia, ktoré nám umožňuje robiť rad outdoorových športov, ktoré sa stali v poslednej dobe obzvlášť veľmi populárne. Ide väčšinou o horolezectvo alebo konkrétne o turistiku, ktorá je obľúbená najmä v čase dovoleniek. Keď mu tento rok nemierite nikam do zahraničných púšťou, ale rozhodnete sa namiesto slaného mora zakúsiť trochu pravej slovenskej prírody s morom piva, rozhodne by ste sa mali vydať v ústrety veľkému prírodnému českému dobrodružstvo. Takéto krásne kúsky sú habaděj v Českej republike.

Aby ste si ich však užili tak, ako sa sluší a patrí, mali by ste to skúsiť predovšetkým s kempovaním, pretože to k pravej turistike patrí. Zabudnite na rad kufrov, stačí, aby ste si vzali jeden veľký batoh na chrbát a spoločne s ním sa vydali v ústrety veľkému letnému dobrodružstvo. Ak sa obávate, kde položiť svoj stan, nebojte sa. Ak sa na miesto dopravíte autom, celkom by ste mohli šetriť aj miestom v batohu, pretože stan si založíte rovno na streche. Ak si myslíte, že je to nezmysel, nie je to naozaj pravda. S novým Mini si totiž atkový stan môžete postaviť rovno na streche auta!

Existuje niekoľko vozidiel, ktoré sú vhodné na cestovanie s kempingom

K dispozícii je kompletný rad vozidiel, ktoré by ste nemali radi kempovanie. Medzi tie sa radí napríklad rad značiek závodných áut alebo tiež obľúbené miláčikov, ktoré sa bojíte zašpiniť. Teraz však môžete na takéto kempovanie ísť s novým Mini, pretože to vám bude naozaj tým najlepším spoločníkom pre takéto stanové večery. Jedná sa konkrétne o Mini Countryman, ktorý má vyššiu svetlú výšku, trochu plastov navyše a tiež na streche špeciálny box, ktorý je akýmsi symbolom pre stan.

Táto fikcia bola vynájdená profesionálnou talianskou firmou Autohome. Chceli ukázať, že nemusíte bývať v aute, ale aspoň by ste si mohli skúsiť, ako ľahké je kempovanie, keď budete mať auto blízko seba. Jedná sa o veľmi dobrý nadstavbový stan na streche tohto vozidla. Má skvelú matrac, osvetlenie a tiež rebrík, abyste sa do tohto obydlia ľahko dostali.