Keď večera, tak s výhľadom na egyptské pyramídy

Premýšľate nad tým, kam vezmete svoju drahú polovičku vo chvíli, keď sa všetko otvorí a vráti sa do predkoronavírusového normálu? Nemusíte odcestovať do Chorvátska, čo je úplne bežné a možno u vás už tradíciou. Čo radšej zavítať do Egypta, kde sa teraz novo otvorila reštaurácia, ktorá ponúka unikátny výhľad na egyptské pyramídy?

Egypt je zvlášť pre Čechov skutočne obľúbenou destináciou, kde radi trávia svoju dovolenku. Predsa len spĺňa úplne všetko, čo si od dovolenky želajú – je tu horúco, je tu more, tiež hromada pamiatok. K tým najnavštevovanejším patria pyramídy v Gíze, ktoré sa zároveň radia medzi divy sveta.

Bohužiaľ aj keď hovoríme o najnavštevovanejšom mieste v celom Egypte, ešte donedávna malo jednu obrovskú chybu, a síce postrádalo reštauráciu alebo miesto, kde by sa turisti mohli občerstviť. To sa nedávno zmenilo – ako už bolo spomenuté, otvorila sa reštaurácia ponúkajúca unikátny výhľad priamo na pyramídy v Gíze.

Reštaurácia v mene 9 Pyramids Lounge

Atraktívna reštaurácia, ktorá sa teraz otvorila turistom, nesie názov 9 Pyramids Lounge av okolí egyptských pyramíd naozaj nemá jediného konkurenta. Egypt týmto vyplnil veľkú dieru, ktorú na trhu mal. Okrem iného sa rozhodol zariadiť aj flotilu nových ekologických autobusov, ktoré určite ešte zvýšia záujem o návštevu tohto krásneho miesta.

Výhľad nemožno so žiadnym iným na svete porovnať

Aj keď by samozrejme stačilo jedno obyčajné turistické zariadenie, Egypt sa rozhodol dieru na trhu vyplniť so všetkou parádou. Aj preto reštaurácia ponúka výhľad, ktorý sa nedá porovnať so žiadnym iným na celom svete.

Okrem tejto unikátnej reštaurácie sa turisti môžu tešiť
ešte na jednu novinku, ktorou je najväčšie archeomúzeum na svete, ktoré sa bude nachádzať len kúsok od pyramíd v Gíze. Má ísť o obrovské egyptské múzeum, ktoré má po koronavírovom útlme značne podporiť cestovný ruch.