Kúsky, ktoré tvoria základ dámskeho šatníka. Máte ich všetky?

Zatiaľ čo niektoré ženy strávia nakupovaním aj polku svojho života, sú tu niektoré, ktoré nad nakupovaním skôr ohŕňajú nos. A práve také si vystačí len s tým najzákladnejším, čo v šatníku majú. Každý dámsky šatník by sa mal skladať minimálne z niekoľkých základných kúskov, ktoré spoločne vytvoria niekoľko skvelých outfitov. Prezraďme si práve pár kúskov, ktoré základ dámskeho šatníka tvoria. Vďaka nim budete mať vždy, čo si obliecť! Navyše s týmto základom si vystačíte na mnoho, mnoho príležitostí, tým si môžete byť istí.

To, čo spočíva v základe šatníku, sú veci, ktoré sa oplatí nosiť celý rok a ktoré celý rok nosiť môžete. Navyše sú večne elegantné, nestarnúci a nadčasové, investovať do nich sa preto rozhodne oplatí.

Kúsky, ktoré tvoria základ šatníka

  • Biele tenisky sú rozhodne neoddeliteľnou súčasťou každého šatníka. Biele tenisky sú to, čo sa aktuálne nosí, preto je majte v botníku aj v niekoľkých variantoch. Biele tenisky sú teraz in, najmä keď sa jedná o mohutné ugly sneakers, ktorým sa tiež inak hovorí otcove topánky.
  • Kardigan je kúsok, ktorý tiež nesmie chýbať vo vašom šatníku. Kardigan sú dlhé prikrývky, ktoré nie sú na zapínanie. Zakúpiť si ho môžete v rôznych dĺžkach, farbách, strihoch a prevedeniach.
  • Blejzer čiže sako – aj to tvorí základ šatníka. Kým kardigan je skôr určený na každodenné príležitosti, blejzer si vytiahnite vo chvíli, keď zatúžite po úniku do spoločnosti, kde sa to točí okolo šampanského a kaviáru!
  • Puzdrová sukňa je dnes veľmi obľúbená a vkusná. Keď je navyše do pása, máte fantastický kúsok, s ktorým naozaj oslníte. Jednoduchá, elastická čierna sukňa sa vynosí ako do spoločnosti, tak v bežnom živote.
  • Biela košeľa je doslova univerzálny, o tom niet sporu. Bielu košeľu možno nosiť kamkoľvek a kedykoľvek, nikdy nie je zlou voľbou a vždy s ňou urobíte veľkú parádu. Či už ju skombinujete s čímkoľvek, nikdy nespravíte krok stranou.