Luxus, aký si môže dovoliť iba Stallone. Čo nosí na rukách?

Herca Sylvestra Stallona nemusíme predstavovať. Stvárnil toľko rolí, že si ho každý vybaví hneď, čo sa jeho meno vysloví. Medzi jeho najúspešnejšie filmové snímky patria rozhodne Rocky, ale tiež si ho pamätáte z nestarnúceho Ramba alebo z novších filmov, ako je Plán úteku. V súčasnej dobe sa radí k najbohatším hercom všetkých čias. Nemôžeme sa tomu čudovať, veď ho pozná celý svet, rovnako ho celý svet obdivuje. Alebo že by snáď niektorí obdivovali len to, čo nosia na svojich rukách?

Na svojich rukách nosia hodinky, ktoré však nie sú obyčajné. Jedná sa o limitovanú edíciu, v ktorej bolo vyrobených iba dvadsať kusov. Už vďaka týmto informáciám viete, že sa nebude jednať o nič lacné. Jedny také hodinky stoja skoro milión dolárov, aby sme boli presní, tak 983 tisíc amerických dolárov, čo je zhruba 850 eur.

Hodinky sú však natoľko výnimočné, že sa k známemu hercovi nesmierne hodí.

Kto za hodinkami stojí?

Za luxusom v podobe hodiniek stojí špičkový švajčiarsky hodinár, ktorého poznáme pod menom Richard Mille. A samozrejme aj herec sa na návrhu krásnych hodiniek podieľal. Hodinky, ktoré vzišli zo vzájomnej spolupráce, nájdete pod názvom „RM 25-01 Tourbillion Adventure“ a nejednému človeku vyrazia dych.

Zvládnu aj náročné podmienky

To by však neboli hodinky pre Rambu, keby nevydržali náročné podmienky. Hodinky sú skutočne navrhnuté tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky, ako sú vojenské testy, ktorými prešli pri výrobe. Aj vďaka tomu sa označujú za nezničiteľné, za nezničiteľného sa napokon považuje aj sám Sylvester Stallone, ku ktorému sa hodinky teda perfektne hodia.

O samotnom hercovi sa hovorí, že je to dobrodruh a tvrdý muž, ktorý má však veľké a krehké srdce. A presne takto je možné popísať aj nové hodinky, ktorých sa vyrobilo naozaj len dvadsať kusov.

Našetríte si na ne a kúpite si ich tiež?