Nebuďte stíhačka, nechajte partnera vydýchnuť

Máte vysnívaného partnera, milujete ho, najradšej by ste ho láskou zjedli a sledovali 24 hodín denne napríklad aj pomocou modernej techniky ako sú mobily, fotoaparáty atď.? Tak pozor. Tu už končia láska a začína stalking. Ak svoju lásku budete sledovať a neustále od neho vyžadovať pozornosť a strážiť každý jeho krok, najskôr pred vami čoskoro utečie. Takže kde končí hranica lásky a začína sledovanie, a ako vlastne muži vnímajú pozornosť od ženy?

Podporte svoje sebavedomie

Podobných prípadov je veľa. Muža zaujme nejaká žena, stojí o ňu. Začne sa jej dvoriť, zídu sa, začnú spolu chodiť. Všetko vyzerá zdanlivo ideálne, avšak len do chvíle, než ona prevezme iniciatívu. Náhle začne partnera kontaktovať pri každej príležitosti. Chce vedieť, čo robí, kde je. Ženy sú proste zamilované, rady by boli s partnerom neustále. Lenže musíte si dámy uvedomiť jednu vec. Čím viac budete partnera uháňať, tým viac bude od vás utekať. Ak vyžadujete neustálej uisťovanie o tom, ako veľmi vás miluje, najskôr sa necítite moc silné v kramflících. S vaším sebavedomím to nebude až také horúce. Zapracujte preto na svojom sebavedomí. Veď keď o vás stojí taký krásny a šikovný a šikovný chlap, tak určite nie ste na zahodenie, alebo nie? Prestaňte preto po ňom chcieť uisťovanie o svojich citoch. Zamerajte sa na to, aby ste bola pohodová a žiaduce – takú vás bude chcieť tým viac.

Odnaučte sa byť stíhačkou

Muži sa totiž zhodujú na tom, že chcú, aby ich ženy jednoducho nechali vydýchnuť. Nechcú toho zase tak moc, ale majú radi, keď dostanú priestor pre svoje koníčky, kamarátov, proste čas sami pre seba, kedy ich nebude žiadna žena ničím rušiť. Nikoho nebude baviť, keď mu dvadsať SMSiek za deň a budete žiadať odpoveď. Veď keď ma miluje, tak mi predsa napíše, nie? Lenže práve toto je chyba. Ak máte tendenciu stať sa stíhačkou, pracujte na tom, aby ste sa tieto praktiky odnaučila. Skúste napríklad jeden víkend žiť bez mobilu. Dajte svojmu partnerovi slobodu a dôveru. On vám ju vráti, uvidíte.