Nová fabia sa čoskoro ukáže svetu!

Novinky zo sveta automobilov pravidelne sledujú vášniví fanúšikovia tejto oblasti diania. Väčšinou sa jedná o muža, ktorí dychtivo očakávajú najnovšie kúsky z radov obľúbených automobiliek, či už sa jedná o závodné alebo obyčajnú inú automobilku. Mnoho mužov má svoje vysnívané jedinca, vďaka ktorým by boli ochotní minúť obrovské sumy peňazí. Ovšem rad mužov sleduje predovšetkým klasické automobily, ktoré je reálne zaobstarať si pre obyčajných smrteľníkov. Muža z veľkých rodín zaujíma predovšetkým to, či ich vozidlo, ktoré sa rozhodnú kúpiť si, je dostatočne veľký pre rodinu a či je aj batožinový priestor naozaj taký, aký si predstavujú mať. Predsa len dovolenka s rodinou zaberie veľa miesta nielen na sedačkách, ale aj v kufri.

Mnoho takýchto rodinných typov môže oceniť nasledujúce kúsok, ktorý sa pomaly, ale isto odhaľuje novému trhu. Nová ibiza totiž odhalila, ako bude vyzerať nová fabia, ktorá sa ukáže už v relatívne skorom čase! Oba tieto typy sa však podľa predpokladov veľmi podobajú, preto je skvelé, že si už aj záujemcovia o novú Fabiu môžu jej vzhľad predstaviť.

Poďme si porovnať zatiaľ Ibizu

Keďže sa nám fabia ešte neukázala na trhu, je nutné sa zamerať na súčasnú Ibiza, ktorá sa už s veľkou pompou ukázala na trhu. Zožala relatívne veľké úspechy, a to nielen vďaka vzhľadu, ktorý je naozaj nadčasový a veľmi moderný. Keď mu by sme sa chceli pozrieť viac do hĺbky, určite nás zaujme predovšetkým to, ako je premakané denné svietenie. Netradičné riešenia majú aj zadné svetlá, čo určite ocení každý zodpovedný vodič. Navyše za príplatok je možné zaobstarať aj Full LED prevedení.

Hmlovky skvele korešpondujú s predným nárazníkom, rovnako ako vonkajšie spätné zrkadlá. Objednať si môžete viac farieb karosérie, teda aj v tomto smere záleží úplne len na vás. Toto auto však väčšina ľudí vyhodnotila ako vozidlo, ktorým sa budú iba ukazovať na noblesných akciách, pretože pre ušpinené detské ručičky sa naozaj nehodí. Vraj sa potom zbytočne taký luxus zašpiníte a toho by bola škoda.