Originálne darčeky, ktoré potešia každú ženu

My ženy bývame veľmi rady obdarovávané. Niekedy ale máme chuť obdarovať sa samé. Kúpime si niečo, po čom sme už dlho túžili, no financie boli tým najväčším problémom, prečo sme si daný darček nemohli kúpiť. Ktorými darčekmi ale potešíte ženy úplne najviac? Rozhodne týmito!

Obrazy z vlastných fotografií

Ak máte doma nevyužité drevené rámy na fotky, skúste pomocou svojej tlačiarne vytvoriť obrazy z vlastných fotografií, ktoré potom vložíte do týchto nevyužitých rámoch. Použite fotografie, ktoré ste vyfotografovali na spoločných výletoch a rodinných oslavách. Takáto spomienka zvečnená v podobe fotografií určite poteší každú ženu a priznajte si, že isto aj vás.

Stačí vám len kvalitný fotopapier, celý balík kvalitných lacných tonerov, výkonná tlačiareň a môžete sa pustiť do tvorby takéhoto darčeka.

Náš tip: Ak chcete, aby boli fotografie čo najlepšie, určite tlačte len fotografie zhotovené buď na zrkadlovke, alebo na kompakte. Určite nie tie, ktoré boli zhotovené na mobile. Ich kvalita nie je dobrá a aj keby ste použili ten najlepší toner Samsung, aj tak by kvalita fotografie nezodpovedala vašim požiadavkám.

Značková kabelka

Ženy sa bez nich nepohnú ani na krok. Potrebujú ich do práce, na stretnutie s kamarátkami, ale aj na obchodné stretnutie. Ak neviete, ako potešiť svoju sestru, kamarátku, mamu, kúpte jej značkovú kabelku. Určite viete, ktorý typ kabely potrebuje, hľadá, tak čo tak zájsť do obchodu a kúpiť ju?

Značkových kabeliek nikdy nie je dosť a niet ženy, ktorá by povedala, že si už nikdy nekúpi kabelku, lebo ich má doma dosť.

Wellness pobyt

Jeseň je už tu, zima onedlho. Ktorá z vás by si nechcela ísť odpočinúť do kúpeľov a nechať sa rozmaznávať? Ak máte v blízkej dobe sviatok, naznačte svoju partnerovi, že by ste si priali luxusný wellness pobyt v slovenských kúpeľoch.

Okrem wellness pobytu, kabelky a peknej spomienky v podobe obrazov môžete ženu potešiť originálnym šperkom, poukážkou na masáž a kvalitnou sladkosťou.