Typy džinov, ktoré tvoria základ šatníka

Každý šatník by Nemal postrádať Niekoľko druhov oblečenia, ktoré tvoria akýsi jeho základ. Takáto kúskov existuje samozrejme hneď Niekoľko, radí sa medzi nich dostatočné množstvo tričiek, šaty a sukne. Zabudnúť sa nesmie ani na džínsy, ktoré sú unikátne v tom, že sa nosí takmer neustále. Dalo by sa teda povedať, že sú nadčasové, nadčasový štýlové a v šatníku by Malo byť hneď Niekoľko ich podôb. 

Síce sa trendy vo svete džina mení neustále, jednotlivé trendy nevyjde z módy. Či už je nosíte jednu sezónu neba dve, stále sú to najlepšie, čo si Môžete zaobstará. Aby ste ale neutrácali za typy džina, ktoré sa zle kombinujú neba ktoré nepristanú každej žene, odporúčame sa zamerať len na nižšie uvedené kúsky, ktoré vás svojou nadčasovosťou dostanú. 

Džínsy do pása tvarujú postavu 

Ešte donedávna boli populárne džínsy, ktorým sa prezývali „bokovky“. Jednalo sa o džínsy, ktoré siahali len k bokom a ženy, ktoré mali pár kilogramu navyše, sa Skuteč trápilo. Neforemné a nepekné boky totiž vďaka bokovkám doslova „pretekali“, Což nevyzeralo v konečnej dôsledku vôbec pekne. Takéto „pretekajúca“ boky sa veľmi zle kombinovali, väčšinou pomohla len bunda neba voľný sveter. 

Je teda veľké šťastie, že bokovky sú preč. Teraz sú obľúbené Najmä džínsy do pása, ktoré Skuteč do pasu Sahaja. Vďaka svojmu prevedeniu formujú ženskú postavu a vďaka tomu, že Sahaja až k pupku, nejdú Vidieť boky, aj keď sú neforemné a nepekné. Džínsy do pása si môžete zakúpiť hneď v mnohých prevedeniach a nikdy ich nebudete musela schovávať, pretože by boli out. 

Trhané džínsy ako ďalšie nestarnúcim hit 

K nestarnúcim džínsom, ktoré sa zrazu dostali medzi veci tvoriča základ každého dámskeho šatníka, sa pridalo aj trhané džínsy, ktoré majú dier neba trhance. Najskôr sa ľudia smalt týmto džínsom, ale dopoludnia sa ukázalo, že len tak rýchlo z módy nevyjde a že sú to najlepšie, za čo Môžete aktuálne minúť. A vďaka zaujímavým tvarom, strihom a prevedením je Môžete nosiť aj Behom ďalších Niekoľko sezón.