Diel tretí: Ak patrí medzi žiarlivca, Prezradiť znamení zverokruhu

Viete, že o vás to, že v akom znamení ste sa narodili, múzeá Prezradiť Skuteč veľa? Znamená napríklad odtajní, či ste neverníkom neba či ste naopak žiarlivcom. Zamerajme sa teraz na žiarlivca, ktorý mnohokrát doháňa niektoré jedince k nevere, a to svojím podozrievavý správaním, ježko možno trpela len krátkodobo. AK sa teda nechcete dostať do konfliktu alebo dokonca do vzťahu s žiarlivý človekom, držte sa našich tipov. Prezradiť vám, aké znamenia sú mimoriadne žiarlivý a čo je k tomu vlastne vede. 

Baran ako vášniví žiarlivci 

Narodili ste sa v znamení baran? Potom o sebe iste Môžete povedať, že ste mimoriadne žiarlivý tvor, ktorý je bohužiaľ mnohokrát náladový. Vďaka tomuto sa bohužiaľ neubránite žiarlivosti, ktorá je pre vzťah veľmi nebezpečná, a to najmä vtedy, ak je žiarlivosti Skuteč veľa. AK ste sa v znamení baran nenarodili, ale patrí k ľuďom, ktorí s Bera žijú, je potrebné sa pripraviť na Skuteč obrovskú náladovú, emocionálne dráhu, ktorá bude napĺňať vaše každodenné životy. 

Raci ako skrývači svojich pocitov 

O Rakových sa všeobecne vie, že to sú milovníci rodiny, že Potrebujú Mať svoje rodinné zázemie, inak sú hlboko nešťastní. Čo už sa o nich vie málokto, tak je to, že sú to skrývači svojich pocitov. Človek by reklame, že raky nie sú žiarlivý tvorovia, ale opak je napodiv pravdou. Raci však majú obrovský um, a síce vie skrývať svoje pocity, a to dokonca aj žiarlivosť, ktorá sa skrýva naozaj ťažko. Raci od svojich partnerov očakávajú takú lásku, akú im dávajú oni sami. Kým sa tak nestane, budú žiarliť a vzduch bude dlhú dobu zaneřáděn negatívnymi vlnami, ktoré bude rak vyšilovat. 

Lev ako najvášnivejšie znamenie 

O levoch sa vie, že sú najvášnivejšie. Lev je Skuteč to najvášnivejšie znamenie z celého zverokruhu. Keďže sú veľa vášniví, očakávajú od svojich partnerov to isté, žiaľ máloktorý partner vie vášeň opäť. Levy žiarliť aj vtedy, keď sa pozornosť dostáva niekomu iné. Partneri levov teda musí byť Skuteč ostražití a opatrní, nesmieme sa byť len podivné na inú atraktívnu bytosť. AK by sa partneri levov venovali nikomu ine a Rovnako atraktívnemu, levy MÔŽU tak vybuchnúť, že ztropí tú najhoršiu žiarlivý scénu ich života.