Diel druhý: znamenia zverokruhu a vernosť vo vzťahu

Málokto vie, že znamenie, v ktorom sme sa narodili, dokáže Prezradiť veľa. Aj keď niekto na horoskopy neverí, v mnohých prípadoch sa v nich skrýva pravda. Pravda sa skrýva najmä v samotných znameniach, ktorá dokážu Prezradiť, či patrí medzi neverníka alebo nie. Nevera je bohužiaľ v súčasnosti dosť známy pojem, s ktorým sa dostane do styku každý druhý z nás. Vďaka nevere sa vzťahy rozpadajú, vďaka Nevera sa neustále rúca mnohé dlhoročné manželstvo. Prezraďme si teda, kto patrí medzi Verné duše a s kým sa dát do kopy, ak túžite po Dlhotrvajúci vzťahu plnom lásky a vzájomného porozumenia. 

Kozorožci ako milovníci stabilného zázemie 

Medzi ľudí, ktorým sa pýši vernosťou, patrí Najmä kozorožci, ktoré milujú stabilné zázemie, milujú stabilitu najmä vo vzťahoch, ktoré sú ochotní neustále vylepšovať a snažiť sa o Vzájomné porozumenie. Kozorožci sú síce obrovskými žiarlivci, to ale neznamená, že nie sú verná. Sú naopak verne a očakávajú to od svojej polovičky také. Dokážu čeliť mnohým prekážkam vo vzťahu a v takova chvíľach sa objavia ich skrytá trpezlivosť a dokážu všetky problémy vyriešiť hravo a k spokojnosti všetkých. 

Váhy túžia po harmónii 

O svoje vzťahy stará také tí, ktorým sa narodili v znamení váh. Váhy sú špecifické svojím neustálym úsilím o lásku, mier a harmóniu, ktorú vo vzťahu vyžadujú. Neustále ukazujú svoju kreativitu, ktorá obohacuje a zlepšuje vzťahy. V prípade ťažkosť, hádok či iných nešťastných situáciách dokážu zachovať chladnú hlavu a dokážu všetko vyriešiť rýchlo a s prehľadom. Majú tendenciu byť Duveryhodna. 

Raci ZAMERANIE na rodinu 

AK ste sa narodili v znamení raka, patrí k tým, ktoré si bez rodiny nedokáže predstaviť svoj život. Ste doslova závislí na svojej rodine, ste ZAMERANIE na rodinu a domov, ktorý budujete so všetkou láskou a pečie. K svojmu šťastiu Potrebujete Mať domov, ktorý bude pre vás synonymom bezpečného prístavu, kde budú zakotvené hlboké Emocionálne vzťahy a láska. 

Raci patrí k tým najstarostlivejšom a nejstarostlivějším stvorenia a majú tendenciu starať o každého, kto im svoju lásku oplácať.