Počuli ste o kefky na pleť? Kedy je vhodné ho použiť?

Je to taký zázrak, ako nás informujú reklamou, alebo je to zbytočnosť, ktorá vám môže naviac aj uškodiť? A nebudeme si nič nahovárať, nie je to práve lacná záležitosť. Takýto sonická kefka sa pohybuje cenovo aj okolo 1500 Sk. Čo nie je za kefka práve málo, takže je potrebné sa nad kúpou trochu zamyslieť. 

Ako sa používa? 

Kefka je potrebné použiť na riadne odlíčenú pleť. Až po procese odlíčení môžete začať čistiť týmto kefkou. Je dôležité upozorniť, že kefka sa nepoužíva každý deň. Siahnuť by sme po ňom mali maximálne dvakrát za týždeň a to večer. Vďaka narušovanie ochranného filmu pokožky, môže dochádzať k častejšiu tvorbe vrások. 

Pre koho nie je vhodný? 

Pozor na používanie tohto kefky by si mali dať ženy s citlivou pleťou. Aj napriek tomu, že si vyberiete kefu čo má najjemnejšie štetiny. Tie vašu pleť budú aj napriek tomu dráždiť a z kúpeľne budete odchádzať začervenaná. Úplne vyhnúť by sa mu mali ženy s ekzémom či akné. 

údržba 

Ak si nechceme roznášať znovu a znovu baktérie po svojom tvári, treba kefa pravidelne čistiť. Najlepšie po každom použití. V lekárni môžete kúpiť špeciálne prípravky na to určené. Kefka je potreba tiež uskladňovať na suchom mieste, aby sa v ňom nedržala vlhkosť, vďaka ktorej dochádza k plesniveniu. Tiež je potrebné hlavica pravidelne vymieňať za nové. Pretože nikdy kefa nevyčistíte na 100%. 

Kefka je skvelý na hĺbkové čistenie. To našej pleti občas prospeje. Otázkou zostáva, či nie je lepšie si na také čistenie zájsť radšej k odborníkovi, aby sme predišli možným komplikáciám. Treba sa teda aj zamyslieť, koľko času navyše chceme v kúpeľni tráviť. 

Ako na mladistvý vzhľad bez plastiky? 

Chcete vyzerať stále mlado, ale plastické operácie vás desí? A čo si budeme nahovárať, tieto zákroky nie sú zadarmo a tiež nie bezbolestné. Ako sa teda plastickej operácii vyhnúť, ale vyzerať stále mlado? Stačí malý kozmetický zákrok. 

kyselina hyalurónová 

Tieto kyselina vás zbaví prejavov starnutia a to vrások. Je pravdou, že sa nejedná o žiadny krém, ktorý si aplikujete na tvár a ráno ste bez vrások. Je to kozmetické zákrok. Ako teda prebieha? Pomocou ihly alebo tenké kanyly, čo je potrebné použiť, záleží na hĺbke vrások, sa kyselina hyalurónová aplikuje na potrebné miesto. Potom sa kyselina jemnou masážou rozprestrie v pleti, kde je potreba. Vďaka tomuto zákroku získate svieži, odpočinutú a mladistvú pleť. 

Čarovný make-up 

Rada si ráno přispíte, ale bez make-upu si nedokážete ani predstaviť vyjsť z domu? A tak teda vyliezate z postele o dosť skôr ako by bolo potrebné. Máme pre vás riešenie. A tým je microblading. Ide o jeden zo spôsobov permanentného make-upu. Čo to teda je? Do vrchnej vrstvy kože vám bude aplikovaný prírodné pigment. 

Týmto spôsobom si môžete nechať vylepšiť obočie, očné linky, kontúru pier a mnoho ďalšieho. Tento druh tetovanie nie je bolestivý. Je ale potrebné ho obnovovať, pretože do 5 rokov vám pigment úplne zmizne. 

Mezonitě 

Čo to teda vlastne mezonitě sú? Sú to špeciálne kozmetická vlákna, ktoré vám odstráni vrásky. Tieto nite sa zavádzajú do hlbšej vrstvy kože. Vďaka postupnej aplikácii a to najprv na jednu a potom na druhú stranu vašej tváre si môžete overiť výsledok. A verte, že budete veľmi milo prekvapení.