Nechceš byť sama? Zbaľ ho!

Už ťa nebaví tráviť večery sama pri televízii s zemiačikmi v ruke? Chceš chodiť na romantické prechádzky vo dvojici, plánovať spoločný život? Je potrebné zbaliť toho pravého! Ale že nevieš ako na to? My ti poradíme. Tu pár trikov ako na to. 

reč tela 

Na reči tela veľmi záleží. A preto si daj pozor, ako sa prezentuješ. Muži milujú ženy, ktoré majú zdravé sebavedomie. Takže až budeš sedieť v bare alebo kaviarni spomeň si na pár pravidiel, ktoré ti pomôžu vyzerať sebavedome a príťažlivo. Základom je so nehrbiť! Je potrebné vyrovnať chrbát, vypnúť prsia a hlavu nechať nahor. S ničím to ale nie je potrebné preháňať! Ak budeš vo fáze, kedy budete s mužom sedieť už pri stole. Nenakláňajte sa k mužovi moc dopredu. Radšej seď pekne opretá o stoličku. 

očný kontakt 

Toto je jedna z najdôležitejších vecí. Je úplne jedno, či je muž naproti tebe pri stole, alebo na druhom konci miestnosti. Je nutné na neho uprieť svoj očarujúci pohľad. Uhnúť pohľadom môžeš až v okamihu, keď si budeš istá, že si ho všimol. Potom nenápadne sleduj, či sa opäť pozrie tvojim smerom. Potom je na rade ďalší hlboký pohľad s letmým hanblivým úsmevom. 

nepretvaruj sa 

Nie je potrebné sa přechvalovat a ani upozorňovať na svoje životné úspechy. Prehnané rádoby sexy hádzanie vlasy nechaj radšej na herečkách vo filme. Tiež je potrebné vyvarovať sa prehnane hlasnému smiechu. Pokiaľ si budeš hrať na niekoho, kto nie si, skôr alebo neskôr to vyjde najavo a môže prísť sklamanie. Preto buď stále prirodzená a sama sebou.