Pohodlne aj do mesta!

Ste ten typ ženy, čo neuznáva porekadlá, Parád trp? Ide to obliecť sa elegantne, ale pohodlne? Alebo obliecť sa športovo a ísť na schôdzku? Áno ide to! A my pre vás máme pár typov ako to docieliť. 

Predsa len mnoho z nás vyráža ráno z domu a vracia sa až vo večerných hodinách. Tak prečo sa trápiť v nepohodlnom oblečení keď to ide aj inak. 

Aké zvoliť nohavice? 

Ak zvolíte voľnejšie džínsy, nie je potreba čokoľvek namietať. Ale ešte pohodlnejšie pre vás môžu byť, nám veľmi známe, legíny. Tento módny kúsok je úžasný v tom, že sa dá skvele kombinovať a možno ho nosiť takmer ku všetkému. Ak chceme pôsobiť elegantne, zvolíme tmavšie legíny a k nim blúzku na gombíky. Vďaka pásku vytvoríme siluetu presýpacích hodín a obujeme čižmy či poltopánky. 

Sako a tričko 

Myslíte, že kombinácia športového trička a saká rozhodne nejdú k sebe? Omyl! Touto kombináciou určite zažiarite. Máme na výber z veľkého množstva tričiek. Môžeme si vybrať ako farebné tak s potlačou alebo bez neho. K tomuto tričku oblečte sako, najlepšie teda jednofarebné, džínsy a môžete vyraziť. Vďaka saku dostane tento športový outfit elegantný vzhľad, takže nie je potrebné sa báť takto obliecť do práce. 

odhodiť kabelky 

Pokiaľ chcete zabodovať, je potrebné vymeniť kabelku za krásny batôžtek. Áno vidíte dobre. Batoh sa hodí nielen na hory, ale aj do mesta. Je pravdou, že svojím vzhľadom sa od športového batohu odlišuje. Rozdiel je hlavne v materiáli, z ktorého je batoh ušitý a tým je koža. Tento batoh do mesta môže byť ozdobený kamienkami či sponami.