Pokladáte lino. Do akých miestností sa hodí?

Kedy vsadíte svoj dom, máte väčšinou rozhodnuté o tom, čo kde a ako bude. Viete, do akého štýlu zariadi svoju spálňu aj obývacia izba, moc dobre viete, aké osvetlenie bude súčasťou detských izieb. Je potrebné, aby ste sa však Najskôr rozhodli, akú podlahu do akých miestností domu položíte. Podlaha je základ a Mal by to mať na pamäti každý, kto staví svoj hnuteľný sen. 

Nie každá podlaha sa hodí do všetkých miestností domu. Do nejakej miestnosti sa hodia kachličky, do inej zase koberec a v iných miestnostiach by ste Melia uprednostňujú lino, ktoré je stále atraktívnejšie, a to predovšetkým pre svoju rozmanitosť a širokú ponuku. 

Aby ste sa však nenechali zviesť vkusnými motívy a farbami linolea, poradíme vám, do akých miestností sa lino hodí a do akých nie. 

Do akej miestnosti sa lino hodí? 

  • spálne
  • obývaciaizba 

Ideálny miestností na položenie lina je spálňa. Tu nehrozí žiadne porezanie ako v kuchyni, dospelí si navyše dajú pozor na to, aby neskĺzli a nezranili sa, Čo hrozí napríklad v detských izbách, pretože deti sú skrátka niekedy divoké a neopatrné. AK si prajete ráno šliapnuť do mäkkého a teplého, stačí si pred posteľ dát koberček neba umelo kožušinka, ktorá je Rovnako dnes veľmi moderné a štýlová. 

Okrem spálne je vhodné dát lino do obývacej izby, kde plní podobnú funkciu. 

Do akých miestností sa lino nehodia? 

  • kúpeľňa
  • chodba
  • detskýpokoj 
  • kuchyne

Lino dokáže byť zradné a nebezpečné. Práve preto sa nehodí Najmä do detských izieb, pretože na ňom MÔŽU deti pošmyknúť a zraniť sa. Nehodí sa ani do kuchýň, pretože ak vám na zem spadne nôž, lino sa Môže rozrezať a podobne poškodiť. Investícia by zrazu vyšla navnivoč. Nevhodné je pokladať lino i do kúpeľne, kde je neustále vlhko. Síce vodu z lina dá dostať ľahko, ale Môže to pod linoleom začať plesnivieť, Což nie je práve radostná situácie.