Kožúšky sú tohtoročným trendom – u akých búnd ich nájdeme?

Tohtoročná jeseň so sebou priniesol nielen nepríjemne chladno, ale taky so sebou priniesol krásne módne kúsky, ktoré nám jednoznačne učarujú na prvý pohľad. Tohtoročných jesenných trendov je ale pomerne veľa, preto si poďme povedať tie najviac top trendy, ktoré tento rok rozhodne stojí za hriech. Už ich máte taky v šatníku alebo pre nich ešte len frčí? 

Jeseň tento rok priniesol do obchodov hlavne obrovské kvantá kabátov. Kabáty sú ale niečo, čo sa doma vždy oplatí mať. Medzi najobľúbenejšie kabáty sa tento rok radí rozhodne tie rovného strihu, ktoré sú navyše posadené kvetinkami. Kvetinky sú navyše samy o sebe ďalší trend, ktorý sa doma oplatí mať. Ak ich máte na kabelkách napríklad v červenej variante, je to ten najlepší kúsok v celej zbierke, naozaj. 

Mimo kabátov sa dostali do módy taky traky, ktoré sme veľmi neradi nosili hlavne v detstve. Teraz to sú ale kúsky, bez ktorých sa doslova nezaobídeme. Ale keďže je teraz jeseň, potrebujeme sa trochu zahriať, a tak by nás asi zaujímalo, aké bundy sú tento rok štýlové. 

Na výber je toho toľko! 

Čo sa týka búnd, tak máte naozaj obrovskú ponuku. Bundy sú jesenné tovaru, to vie predsa každý, ale tento jesenný kúsok sa každým rokom mení. Tento rok sú populárne hlavne farebné krivák, ale urobíte dobre taky s takými bundami, ktoré v sebe skrývajú kožúšok. Kožúšok je totiž terajší trend, ktorý môžu nosiť nielen ženy, ale taky páni. Zohnať sú tento rok takmer všade. 

Pri akých búnd kožúšok nájdeme? 

Najčastejšie sa stretneme s kožušinkou u klasických džínsových búnd. Tu bol kožúšok populárne aj vlani, ale tento rok je tento kúsok lepšie k dostaniu, a to nielen v pánskom prevedení, ale taky v tom dámskom. Mimo to je nutné spomenúť, že kožúšok sa dostal aj do klasických bomber. Ak milujete bomber bundy, potom siahnite tento rok po tých, ktoré majú KOŽÍŠKOVÁ golier, pretože práve tieto sú tento rok vážne štýlové.