Prezradíme najkrajšie outfit leta. Ako vyzerá?

Túžite sa v lete obliekať štýlovo tak, aby ste zažiarili? Odporúčame dať prednosť šatám, ktoré sa v súčasnosti nosia v mnohých zaujímavých strihoch a podobách. Dokonca ani bacuľky sa nemusia obávať toho, že by sa museli obliekať do nepohodlných kúskov, ktoré sú upnuté až tak veľmi, že ukazujú nepekné a neforemné boky. O súčasnej móde by sa dalo povedať, že lichotí a praje všetkým boubelkám, pretože sa do módy dostali vkusné šaty rovného, voľného strihu. A práve z takýchto šiat vykúzlite dych berúce a naozaj krásny outfit leta. 

Biele šaty sú základom 

Ak sa túžite v lete obliecť skutočne štýlovo a dych berúc, odporúčame siahnuť po spomínaných šatách, konkrétne po bielych šatách voľného strihu, ktoré majú spadnuté ramená a pásik pod prsiami. Pásik by mal mať hnedú farbu, pretože o bielo-hnedej kombinácii najkrajšie outfit leta pojednáva. 

Biele šaty dnes zakúpite na každom rohu. Povolené sú aj také šaty, ktoré majú vkusné čipky alebo podobné odzoby, ktoré sa nevidí na každých šatách. 

Hnedé topánky na nohy 

Ako sme spomenuli, bude sa jednať o hnedo-bielu kombináciu, preto aj topánky zachovajme vo farbách. Topánky by mali byť hnedé, konkrétne by sa malo jednať o sandálky, ktoré majú stĺpový alebo guľatý podpätok. Takéto sandálky sú veľmi pohodlné a vďaka podpätku opticky zoštíhľujú nohy. Povolené sú aj nazouváky, a to opäť v hnedej variante. 

Slamené kabelky ako neoddeliteľný doplnok 

Ku každému outfitu patrí aj kabelka. V tomto prípade je ideálne slamená kabelka a je jedno, akého tvaru bude. Kabelky sú vkusnými doplnkami, ktoré si človek zamiluje na prvý pohľad. V súčasnej dobe sa slamená móda preferuje pred ostatnými štýly a slamené kabelky do spomínanej módy spadajú. K nášmu outfitu sa hodia najmä guľaté kabelky alebo napríklad také kabelky, ktoré vyzerajú ako košík.