Tri outfity, v ktorých hrajú hlavnú úlohu bodkované pančušky

Svoje outfity môžete rôzne rozžiariť a odlíšiť od toho, čo nosia ostatní. Dnes je možné investovať do mnohých zaujímavých kúskov a doplnkov, vďaka ktorým už nebudete len všedne oblečená, ale budete naopak oblečená tak, ako sa obliekajú svetové celebrity. Napríklad sa oplatí investovať do bodkovaných pančušiek, čo sú modely, ktoré sa dnes skrátka nosí s veľkou obľubou. Bodkované pančušky zakúpite v nejednom krámu so spodnou bielizňou, určite je neprehliadnete, pretože ich má oblečené nejedna figurína vo výklade. Pokiaľ si však takto výrazné pančušky kúpite, viete, ako je následne budete kombinovať? 

Skombinovať bodkované pančušky nie je práve jednoduchá záležitosť. To však neznamená, že je to nemožné. Prinášame vám konkrétne tri outfity, ktorými sa môžete inšpirovať. 

Outfit číslo 1 

Ak sa chystáte na narodeninovú oslavu alebo máte na programe dňa stretnutia so šéfom, odporúčame si obliecť čierne upnutejšie šaty, ktoré budú siahať dĺžkovo ku kolenám. Nebojte sa volánikov a čipiek na poprsie, vyzerá to pekne. K tomu zvoľte práve bodkované pančuchy, ktoré doplníte jednoduchými lodičkami alebo mokasínami. Vôbec sa nebojte ani medeného prevedenie, je to naozaj veľmi vkusné. 

Outfit číslo 2 

Ak nie sú šaty to, čo milujete, odporúčame si vziať vypasované koženkovou sukňu, ktorá siaha až do pása. K tomu košeľu (najlepšie bielou) a koktejlky. Nezabudnite na nejakú biznis kabelku, do ktorej sa tak akurát vlezie diár a pracovný notebook. Pančušky sú samozrejme samozrejmosťou. 

Outfit číslo 3 

Nebojte sa kombinácia pančušiek aj s obyčajnými džínsy. Ak sú džínsy trhané, rozhodne si pod ne dajte tento typ pančušiek. K tomu jednofarebné tričko, batôžtek a na nohy tenisky. V prípade chladného počasia sa oplatí vziať si aj obľúbenú bomber bundu alebo pokojne parku, do uší si môžete vziať kruhové dnes veľmi obľúbené náušnice.