Šaty pre každú príležitosť

Každá žena iste má radosť z nového kúsku vo svojom šatníku. A už máte tie skvelé šaty pre každú príležitosť? Že neviete, o akých je reč? No reč je predsa o čiernych šatách, ktoré vám nesmie za žiadnu cenu vo vašej skrini chýbať! 

Ich báječnú výhodou je, že sú skvele kombinovateľné prakticky s každým kúskom vášho šatníka a znosíte je v každom ročnom období. Teda sa investícia do nich veľmi oplatí, ba naopak ešte ušetríte. Môžete sa pohrať s farbami. Odporúčame kombinácii s jednou farbou tak, aby čierna vynikla. Takže sa nemusíte báť, že budete vyzerať usadlo alebo že budete budiť v ľuďoch smutný dojem. 

Len tak von 

Ak sa chystáte vyraziť na kávu s kamarátkou či len tak na prechádzku. Oblečením čiernych šiat nič nepokazíte. Keďže sa nejedná o žiadne pracovné rokovania, môžeme si dovoliť sa trochu uvoľniť, a navliecť farebné pančuchy, ktoré v momente čierne šaty rozžiari. 

Do práce aj na pohovor 

Či vás čaká pracovný pohovor alebo sa chystáte do práce, sú tieto šaty dobrá voľba. Sú elegantné a rôznymi doplnkami idú skvele oživiť a dať im iný nádych. Báječne ladí snáď s každou farbou. Kabát zvoľte kľudne výrazné farby, napríklad červenej či kráľovskej modrej. Silonky oblečte pokojne čiernej alebo telovej. Ak majú šaty dĺžku nad kolená, môžete navliecť aj silonky so vzorom. Tu je ale dôležité dať si pozor, aby vám tieto silonky nohy opticky nerozširovali. Či sú šaty kratšie, voľte pančuchy bez vzoru alebo si môžete dovoliť aj čierne legíny. Tie budú výbornou voľbou pri veľmi chladnom počasí.