Slnečné okuliare na parádu. Aké tvary sú tento rok v móde?

Rovnako ako vlani, aj tento rok sú v móde slnečné okuliare. Tie sa stali neoddeliteľnou súčasťou letných a jarných outfitov, predsa len je to ochrana pred slniečkom. Je však veľká škoda, že väčšina slnečných okuliarov z klasických butikov nemá kvalitné sklo, teda ochrana pred slniečkom je bohužial mizivá. Aj napriek tomu nám to nebráni v ich kúpe. Ľudia chcú byť štýlovo oblečenie, k tomu však patrí aj okuliare, ktoré sa každým rokom mení – respektíve mení sa trendy vo svete slnečných okuliarov, každým rokom sú štýlové iné tvary a iné vyhotovenia. Aké slnečné okuliare stojí za hriech tento rok? 

Samozrejme ani s okuliarmi, ktoré sa nosili vlani alebo predvlani, neurobíte krok stranou, je však dobré mať v zásobe aj také okuliare, ktoré sú štýlové a šik. Kým sa staršími okuliarmi pôjdete na chatu, s novšími sa môžete ukazovať v spoločnosti. Áno, aj okuliarov si človek všimne a aj takú maličkosť často ľudia komentujú. 

Tento rok patrí farebným sklíčkům 

Okuliare s farebnými sklíčkami sú niečo, čo rozdeľuje spoločnosť na dve polovice. Niektorí sú zástancami týchto okuliarov, iní ich na druhú stranu absolútne nenávidí. V súčasnej dobe drvivá väčšina ľudí volí okuliare s farebnými sklíčkami preto, že sú odvážnym kúskom v ich inak nudnom a nevýraznom šatníka. Zvyčajne je však nosia len k športovým outfitom, čo je samozrejme škoda. 

Okuliare s farebnými sklíčkami odporúčame hlavne teenagerom, ktorí sa chcú trochu zviditeľniť, ktorí chcú sa trochu odlíšiť od svojich spolužiakov a kamarátov. 

Pilotkám nikdy neodzvoní 

Pravdou je, že ani skvelým pilotkám snáď nikdy neodzvoní. Pilotky však nie sú pre všetky typy tvárí, to je treba mať stále na pamäti. Ak však máte tvár na nosenie pilotek, prečo sa im vyhýbate? To sú okuliare pre vás, navyše je to naozaj nadčasový kúsok, ktorý vynosíte po mnoho ďalších rokov.