Zoznámte sa s históriou firmy CCM

Každý milovník motoriek vie o tomto svete prvý posledný. Pokiaľ máte doma svoju vlastnú motorku, tak taky moc dobre viete, že motorka nebola ani zďaleka prvý a posledný investíciou. Po motorke ste museli kúpiť potrebné moto oblečenie, bez ktorého by ste nemohli na motorku sadnúť. Taky bolo potrebné kúpiť chrániče, ktoré vás ochránia pred prípadným pádom. Nezabúdajte ani na plachtu na motorku či kufrík, ktorý vám bude tým najlepším parťákom pri dlhých cestách. A samozrejme do budúcna sa nezabúdajte o tento svet motoriek zaujímať – dennodenne sa svetu ukazujú novinky, o ktoré treba budete javiť záujem.

Napríklad v nedávnej dobe sa svetu ukázala nová motorka, ktorá vyjde z dielne britskej značky CCM. Táto značka je známa tým, že vyrába ručne robené motorky, ktoré sú bohužiaľ vždy len v limitovanej edícii. Aj vďaka tomu sa po nich len zapráši. Určite sa doslova zapráši aj po novej motorke nazvanej Bobber, ktorá onedlho bude v predaji. Ovšem vhodná bude len pre Britov, pretože Euro 4 bohužiaľ nespĺňa. Je schválená len pre britské cesty, bohužiaľ. Ale na druhú stranu zbytočne neminiete desaťtisíc libier (to je suma, za ktorú motorka bude k dostaniu).

Teraz si však prezraďme niečo o značke tejto motorky.

Zoznámte sa s CCM!

U väčšiny značiek automobiliek moc dobre poznáme históriu. Históriu poznáme u automobilky Honda, taky ju poznáme u Yamahy, ale značka CCM nám bola záhadou. Je to možno preto, že táto automobilka nie je známa tým, že musela čeliť mnohým prekážkam, ktoré stáli v ceste za úspechom. Firma CCM bola populárna skutočne hneď od začiatku. Veď kto by nemiloval ručne robené vozy, ktoré navyše nemá len tak niekto – už od počiatku sa jednalo o limitované edície a už od počiatku motorky mizli rýchlosťou blesku.

Najviac ju preslávila aktuálne rad

Písať viac sa začalo o tejto firme až vtedy, kedy prišla aktuálny rad Spitfire. Jedná sa o rad určenú pre sezónu 2016 a má v sebe mnoho zaujímavých kúskov, nad ktorými sa pozastaví každý milovník tohto sveta.