Stavte na farebné šortky

Súčasné tropické počasie priamo zakazuje nosenie dlhých nohavíc, je teda potrebné vkĺznuť do šortiek. Že by sa vám hodili v šatníku nejaké nové? Potom sa vydajte na nákupy. Džínsové šortky sú tento rok opäť trendom. Túto džínsovú klasiku už určite doma máte aspoň raz. Skúste zmenu! Kúpte si džínsové šortky vo farebnom prevedení. 

Leto je samo o sebe plné farieb a každoročne rozjasňuje a pestro sfarbí nielen lúky, ale tiež dámske šatníky. Nebráňte sa teda farbám, ani v tomto prípade. Pastelové farby dajú nádherne vyniknúť opáleným nohám a pôsobí veľmi elegantným a zároveň veselým dojmom. Kde tieto krásne letné kúsky uloviť? K dostaniu sú takmer vo všetkých obchodoch a to v rôznych strihoch a odtieňoch. 

hravé kombinácie 

Neodmysliteľnou výhodou toho trendu je, že ho môžete hravo skombinovať s jednofarebným či vzorovaným topom podľa ľubovôle. S jednými farebnými šortkami môžete vykúzliť milióny rôznych kombinácií. 

Ak máte rada teplé odtiene, vyberte broskyňovú, ktorá pôsobí veľmi elegantne a hodia sa na mnohé farbám. Kraťasy tejto farby skvele doplníte tiež čiernym elegantným topom a vytvoriť tak formálny, ale nápaditý outfit. Pastelovo žlté šortky sú ideálne k vzdušným bielym blúzkam. V tejto kombinácii sa postarajú o odľahčený, uvoľnený dojem. Na ramienkach v obchodných centrách ale nájdete tiež sýtejšie a výraznejšie farby, ktoré dokonale podčiarknu váš look .. 

Trúfnite si na vzory 

Džínsové šortky môžete okrem jednofarebného prevedenia zakúpiť aj vzorované. Hitom tohto leta sú jednoznačne bodkami, ale ak siahnete po kvetinových vzoroch či prúžkoch chybu neurobíte. 

Dĺžku a strih džínsových šortiek prispôsobte vášmu typu postavy a vkusu. S výberom vám iste poradí aj kamarátka, partner alebo šikovná asistentka v obchodnom centre. Prežite nádherné slnečné dni a vyrazte s týmto trendy kúskom do ulíc!