Tri tipy pre modernu obývaci izbu

Po modernej domácnosti túži asi každá žena. Predsa len ženy milujú obdivovanie a chválu a návštevy rady domácnosť hodnotí. Ak teda čakáte návštevu, sústreďte všetku svoju pozornosť na modernizáciu obývacej izby. Aktuálne je toľko trendov, ktoré sa hodia do obývačky, že by sa v tom málokto vyznal. Aby ste nemuseli prečítať hromadu časopisov, prinášame vám pár nevšedných tipov, vďaka ktorým vykúzlite tú najmodernejšiu obývaciu miestnosť.

Tipy, ktoré vám prinášame, sú určené pre obývaciu izbu, ktorý nie je s masívnym nábytkom. Pokiaľ máte doma obývacia izba zariadený masívne, potom nečerpajte z článku inšpiráciu. Tipy sa nehodí pre masívne, drevený nábytok.

1) Chlpaté vankúšiky

Každý vie, že gauč by mal byť dostatočne veľký, ale hlavne by mal byť aj dostatočne pohodlný. Taky by na ňom malo byť dostatočné množstvo vankúšikov, bez ktorých to skrátka nie je ono. Ak aj vy hľadáte vankúšiky, ktoré oživia váš gauč, potom by ste mali siahnuť po tých chlpatých vankúšikoch – práve tie sú dnes veľmi moderné. Nájdete ich v rôznej cenovej relácii – v obchodných domoch JYSK, Pepco alebo IKEA ich nájdete za slušne nízke ceny, v tých viac značkových predajniach je pokojne kúpite aj za sedemsto, čo už je trochu moc.

Čo sa týka farebnosti, rozhodujete sa podľa farebnej kombinácie vo vašej obývačke. Ak máte obývacia izba do čiernobielej kombinácie, voľte chlpaté vankúšiky nielen čiernej a bielej, ale taky aj kontrastné, teda napríklad zelené alebo púdrové.

2) Okrúhle dekoračné vázy

Ďalším pomerne veľkým trendom sú dekoračné vázy. Sú väčšinou guľaté, kedy do nich dáte napríklad eukalyptus.

3) Bronzové, zlaté, strieborné kvetináče

Ako sa stali metalovej farbičky populárne v móde, tak sa tiež stali populárne aj v oblasti bývania. V bývanie narazíme hlavne na tieto farbičky u kvetináčov. Tie taky neváhajte kúpiť. Samozrejme sa rozhodnite len pre jednu farbičku, pretože k sebe nejdú – teda to bude buď zlatá, alebo bronzová, alebo strieborná.