Tri žeravé a módne doplnky

Každý deň vedú ženy samy so sebou dlhé diskusie. Nevedia totiž, čo si majú obliecť. Iné je to vtedy, kedy v zamestnaní majú stanovený dress code. To sa potom oblečenie vyberá samo. Lenže keď dress code nie je stanovený, ženy musia vstávať aj o hodinu skôr, aby si vybrali to, v čom pôjdu do obchodu. Ak patríte k ženám, ktorá si oblieka vždy len jednoduchosť, ktorú oživí niekoľkými doplnkami, prinášame vám tipy na aktuálne žeravé doplnky, ktoré by nemali chýbať vo vašej zbierke. 

Doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou každého outfitu. Ako sme spomenuli, dokážu doplniť najmä jednoduchý look, ale sú súčasťou aj elegantnejšieho outfitu. Avšak rovnako ako módne trendy, tak sa i doplnky neustále mení. Otázkou je, aké sú moderné teraz. 

Zamilujte si šatky, ktoré sú vhodné pre každý strih vlasov 

Keď sa povie slovo „šatku“, väčšinou si vybavíme krásny, vkusný doplnok, ktorý uväzujeme okolo krku. Lenže v súčasnej dobe sú šatky vyrábané špeciálne na hlavu. Ak si pamätáte na staré dobré časy, kedy si ženy uväzovali šatky tesne nad čelo, aby im nepadali vlasy či aby im pri práci nestekal pot do čela, nemusíme vám aktuálne trend predstavovať. 

Presne to teraz totiž frčí. Šatky sa uväzujú vkusne do vlasov a sluší úplne každému typu vlasov. Môže si ich dovoliť ako krátkovlasá slečna, tak dlhovlasá žena, ktorá chce oživiť svoj look. 

Keď šatky nejdú uviazať, siahnite po čelenkách 

Je však jasné, že mnohým ženám viazanie šatky zrovna nepôjde, a to z akéhokoľvek dôvodu. V tom prípade siahnite po čelenkách, ktoré sú v súčasnej dobe vyrábané v rovnakej podobe ako mnohé šatky. Len sú na gumu, teda si ich uväzovať vážne nemusíte. 

Široké gumičky patrí k retro kúskom 

Určite ste postrehli, že sa do módy vrátili aj retro kúsky, a to konkrétne aj široké gumičky, ktoré sú bohužiaľ veľmi nenávidenej celým radom žien. Nenávidí je najmä ženy, ktoré majú riedke vlasy a ktorým tak gumičky z vlasov padajú. Vynachváliť si ich na druhú stranu nemôžu ženy, ktoré majú vlasy podstatne hustejšie.