Túžite mať v šatníku naprostý originál? Skúste vlastný výšivku

Džínsová móda patrí medzi nestarnúci klasiku. Čo na tom, že kedysi boli džínsy prvýkrát ušité a použité ako pracovné oblečenie? Osvedčili sa a postupne doslova zamorili celú planétu. Podľahli im mladí aj starí ľudia. Veľa ľudí mala a má vo svojom šatníku aspoň jeden džínsový kúsok. Samozrejme džínsy upútali aj módnych návrhárov. Snažia sa ich nejako ozvláštniť a oživiť a jednou z možností sú aj výšivky. 

ozdobená bunda 

Preto sa na džínsoch začali objavovať rôzne výšivky. Pre romantické dievčatá kvety rôznych farieb, pre milovníčky prírody, treba hlavy zvierat. Priemyselné vyšívanie je pekné, splní svoj účel. Odlíši vás od masy ostatných, ktoré majú podobné nohavice. Vy sa budete zaručene líšiť. Obrázok na bunde alebo nohaviciach vás torpéduje o triedu vyššie. Lenže možno vás časom omrzí aj toto, keď na ulici stretnete dievča či ženu, ktorá bude mať rovnakú džínsovú bundu s rovnakou výšivkou. Čo teraz? Môžete si skúsiť zaobstarať nejaký ručne robený kúsok, kde bude treba originálna výšivka robená len a len pre vás. Možno ju urobí nejaký šikula na zákazku, alebo si kúpite v butiku priamo bundu s originálnym a jedinečným motívom. Budete vlastniť kúsok, ktorý nikto iný nemá. 

Vezmite do ruky ihlu a niť 

V súčasnosti vládne svetu trend, ktorý sa zameriava práve na rukodělné veci, vintage kúsky, proste nadčasovú a poctivo urobenú prácu, remeslo, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. Práve preto, že návrat k tradíciám a ich produktom je na programe dňa, rozširuje sa vyšívanie, a to nielen na džínsovom materiálu, aj keď práve denim dáva vyšívaným motívom jedinečnú možnosť vyniknúť. Módni návrhári tiež na svojich dielach nešetrí výšivkami. Obzvlášť trendy sú výšivky na tuhších materiáloch, ale aj na pletenine. Skúste vyšiť niečo romantické potrebné na khaki zelenú košeľu. Z voľnočasového oblečenia tak razom urobíte kúsok, ktorý sa dá vziať aj do spoločnosti ako originálne súčasť outfitu. Ak sa chcete zviezť na módnej vlne vyšívanie, neváhajte a objednajte si bavlnky. Výšku si motív, ktorý vám ostatní budú závidieť.