Urobte dojem na mužov

Ak ste práve sama a chcete to zmeniť, musíte urobiť prvý krok. Kde a ako zbaliť toho správneho chlapa, vám poradíme. Nie je to zase až tak zložité, len je potrebné dodržať pár pravidiel. Neviete, kde sa zoznámiť? Možností je ale celá rada. Situácia by vám mala byť blízka. Tam je veľká pravdepodobnosť, že nájdete toho pravého muža so spoločnými záujmami.

Osvedčenou voľbou sú bary, kluby, diskotéky, športové a kultúrne podujatia. Rovnako tak si môžete zvoliť aj internetovú zoznamku. Tu máte výhodu výberu spomínané konkrétnej kategórie počas zoznámenie. Vďaka tomu súčasne dáte jasne najavo, čo presne hľadáte. Môže ísť napríklad o vážne zoznámenie, alebo naopak len krátkodobý flirt. Možnosťou je aj zoznámenie na online zoznamkách, kde sa možno môžete odviazať oveľa viac.

Buďte svoje

Pokiaľ chcete muža len na jednu noc, nejaké to pretvarovanie až tak nevadí, pretože už ho asi nikdy neuvidíte. Keď však naopak hľadáte muža na dlhodobý vzťah, potom je potrebné byť naozaj svoje. Nikdy preto neklamte. Neklamte ani na internete, ani pri vašom osobnom stretnutí. Snažte sa menej hovoriť a oveľa viac načúvať muži, snažiť sa smiať jeho vtipom a aktívne s ním počas schôdzky komunikovať. Dávajte teda veľmi jednoducho najavo svoj záujem, ale netlačte na pílu, nech to nevyzerá ako zúfalstvo. Musíte počítať aj s alternatívou, že to nevyjde.

Zaujmite svojím vzhľadom a využite reč tela

Pokiaľ ho nechcete oslovovať vy, nechajte sa osloviť od neho. Stačí ho zaujať svojím vzhľadom, mať pekné šaty a moderný účes. Nezabúdajte na decentné líčenie, ktoré podporia vašu krásu. Schováte všetky nedokonalosti a zvýrazníte svoje oči aj pery. Naučte sa reč tela, zadívajte sa do jeho očí a dajte najavo svoje sympatie. Môžete si rukou zájsť do vlasov, čo dá muži jasné znamenie, že vám nie je vôbec ľahostajný. Uvidíte sami v praxi, že tieto metódy naozaj veľmi dobre fungujú. Správať sa zvodne nie je nič ťažké.