Vyčistite skriňu a naplňte svoju peňaženku!

Letné mesiace vyžadujú veľa investícií. Zdá sa, že sú nenápadné, ale vaša peňaženka sa môže cítiť veľmi skoro. Jedná sa o zmrzlinu a ľadovú kávu s priateľom, mäso na grilovanie a nové plavky. Cestovné a rekreačné náklady sú najdrahšie. Určite by ste mohli pomôcť s menšou finančnou injekciou, ktorá by v dôsledku toho pokryla aspoň niektoré výdavky. Nemáte čas na brigády? Nezáleží na tom.

Otvorte skriňu a pozrite sa na spodnú časť každej police … Tu sú dlhoročné modely, s ktorými sa s najväčšou pravdepodobnosťou nebudete obliecť. Ak ich predáte, môžete uvoľniť nové kúsky a nakŕmiť malú peňaženku.

Čo je vhodné na predaj

Po prvé, je dôležité zistiť, či je zbytočné oblečenie vhodné na predaj. Starostlivo ich skontrolujte. Zistite, či niektoré švy nezodpovedajú alebo že nie sú žiadne mastné škvrny. Oblečenie, ktoré už nie je v dobrom stave, sa predáva pohodlne. Dobrá kondícia látok je tiež rozhodujúca pre určenie ceny.

Jednoduché a rýchle

Po výbere oblečenia na predaj je čas ponúknuť to. Aby bola vaša ponuka viditeľná čo najväčším počtom potenciálnych zákazníkov, je dôležité umiestniť ich na viacerých serveroch na nákup a predaj tovaru tohto typu.

Existuje veľa serverov, na ktorých môžete jednoducho pridať reklamu na fotografie svojho oblečenia a priložiť popis stavu, veku, ceny a spôsobu platby pre model. Okrem toho pridáte inzerentovi telefónne číslo alebo e-mailovú adresu, aby ste ich mohli ľahko kontaktovať.

Ešte jednoduchšia možnosť je predaj prostredníctvom aplikácie s názvom vinted.cz, ktorá je zadarmo na stiahnutie na mobilné telefóny. Získajte ho zo služby Google Play alebo z aplikácie Appstore. Odfotografujete svoje oblečenie, pridáte krátky štítok a automaticky ho odošlete všetkým prihláseným používateľom, najlepšie z okolia.

Jediné, čo musíte urobiť, je želanie šťastia pri predaji.