3 najdrahšie pánske odevy na svete

Aj páni milujú módu. Muži by si na to, čo si obliekajú, mali skutočne dbať, pretože predsa len ženy dávajú na prvý dojem, ktorý nikdy nebude dobrý, ak na sebe bude mať muž ošumelé tričko a roztrhané tepláky. Ako sa hovorí – šaty robia človeka. Každý muž by mal vedieť, čo sa sluší a patrí si obliecť na večierok, čo sa má obliecť na ples. Keďže sa nám blíži plesová sezóna, zrovna si povedzme, že svojím lookom musíte okúzliť úplne každého. Čo tak si zaobstarať na ples nejaký z troch najdrahších oblekov sveta?

Obleky by mali byť vždy kvalitné a hlavne by na mužovi mali sedieť. Keby ste si však kúpili nejaký z tých troch najdrahších oblekov sveta, nech vám plandá, ako chce! Za tie peniaze si oblek môže skutočne robiť, čo sa mu zapáči!

Otázkou však je, aké že to obleky patrí k tým trom najdrahším?

1. Stuart Hughes Diamond Edition

Tým najdrahším oblekom sveta je jednoznačne oblek Stuart Hughes Diamond Edition, ktorý kúpite za približne 22 miliónov 300 tisíc korún. Navrhol ho Stuart Hughes, ktorý sa pri navrhovaní spojil s Richardom JEWELS. Toto spojenie prinieslo naozaj unikátny oblek, ktorý sa hneď stal tým najdrahším na celom svete. Obleku sa ušili len tri kusy. Celé navrhovanie trvalo viac ako 800 hodín, kedy počas týchto hodín sa podarilo navrhnúť oblek z kašmíru, vlny a hodvábu. Na obleku mimochodom nájdeme viac ako 480 diamantov.

2. Alexander Amosu Vanquish II Bespoke

Druhým najdrahším oblekom sveta je Alexander Amosu Vanquish II Bespoke. Jedná sa o oblek, ktorý je vytvorený z dvoch najdrahších vĺn sveta. Pôvodne bol vyrobený na zákazku, a to pre anonymného kupca. Keďže každý gombík je vysádzaný 18tikarátovým zlatom a diamantmi, prevážal sa podľa všetkého v obrnenom vozidle. Jeho cena bola vyčíslená na zhruba dva a pol milióna korún.

3. Dormeuil Vanqish II

Rodinný podnik Vanquish vyrobil tretí najdrahší oblek sveta. Jeho cena je vypočítaná na zhruba dva milióny 2 300 000 korún. Tento oblek sa skladá zo šiestich najvzácnejších a najdrahších textílií sveta a podľa všetkého bol ponúkaný iba tým najvplyvnejším ľuďom (kráľom alebo prezidentom).