5 tipov na úchytky do detskej izby

Úchytky vám pomôžu úplne zmeniť ráz detskej izby rovnako ako nábytkové nohy pracovného stola. Už ste sa pozerali na možnosti, ktoré v súčasnej dobe patria medzi najobľúbenejšie? Poďte s nami nabrať inšpiráciu.

Plastové pestrofarebné úchytky

Úchytky na nábytku v detskej izbe v dnešnej dobe rozhodne nemusia byť nudné. Plastové solitérne kúsky sa postarajú nielen o bezchybné otvorenie výsuvu alebo skrinky, ale aj o poriadnu zábavu! Chcete ananás, postavičku mimo, alebo napríklad futbalovú loptu? Doprajte deťom vyrastať v izbe, ktorá im prinesie radosť každý deň.

Kovové jednofarebné úchytky

Máte v izbičke čisto biely nábytok? Vládne v ňom masívne drevo? Alebo už kombinujete niektoré farby a premýšľate, ako izbičku ešte ďalej vylepšiť? Kovové jednofarebné úchytky sa postarajú o dokonalý výsledok. Dodajú priestoru moderný šmrnc a štýlové ladenie. Možno práve táto možnosť je práve k vám to najlepšie riešenie.

Nech žije drevo

Prajete si do detskej izby umiestniť niečo upokojujúce, čo by celok zjednotilo? Nájdite si ponuku drevených úchytov. S týmito úchytkami urobíte radosť nielen tam, kde milujú štýl čarodejníckeho učňa z Rokfortu, ale aj všetkým odrastajúcim deťom, ktoré už neprahnú po mnohých farebných odtieňoch vo svojej izbe.

Úchytky treba skryť

Potrebuje dizajn vašej miestnosti niečo úplne iné? Praktické zapustené úchytky pridajú priestor do miestnosti, kde nie je miesta na rozdávanie. Zapustené úchytky sa tak skvele hodia do izieb menších rozmerov, kde si neželáte, aby dieťa pri prechode miestností do úchytiek nechtiac vrazilo. Aj tu je ale výber farieb a designov skutočne široký.

Originálne kúsky

Chcete úchytku, ktorá evokuje prostredie pirátskej lode? Kovová úchytka s povrazom uprostred sa bude skvele hodiť napríklad do štýlovo riešenej izby. Vyberte si v ponuke svoje originálne kúsky, ktoré nebude mať nikto iný.

Nábytkové úchytky dokážu úplne zmeniť štýl miestnosti. Prajete si aj vy, aby ste zažiarili?