Prečo nosiť džínsy s vysokým pásom?

Počúvate zo všetkých strán, že džínsy s vysokým pásom sú trendom posledných rokov? A že ich jednoznačne musíte mať vo svojom šatníku? Veľa žien im ešte neprišlo na chuť alebo nevidí dôvody, prečo by nimi mali oživiť svoj šatník. Módni stylisti sa však zhodujú na jednom – efekt, ktorý spôsobí, je úplne fantastický a už len on by mal byť dôvodom, prečo džínsy s vysokým pásom kúpiť.

Aký efekt sľubujú džínsy s vysokým pásom?

Pýtate sa, aký konkrétny efekt džínsy s vysokým pásom sľubujú? Ich strih je úplne fantastický, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Predovšetkým vytvára tie správne krivky a stojí za efektom takzvaných presýpacích hodín, čo je presne to, čo chce každá žena dosiahnuť pri obliekaní.

Okrem toho vedia džínsy s vysokým pásom efektívne predĺžiť nohy. A presne to ocenia hlavne ženy nízkej postavy, ktoré aspoň po optickom predĺžení nôh túžia.

Ako vybrať správne džínsy?

Rovnako ako v prípade iných džínsov, aj v tomto prípade platí, že by vám mali dokonale padnúť. Dobré je si v džínsoch pri skúšaní sadnúť. Pokiaľ sa vám tvoria takzvané faldíky (a to úplne zbytočne), vezmite si o veľkosť väčší kúsok.

Výber správnej veľkosti je úplne zásadný, na čom sa napokon tiež zhodujú prakticky všetci módni stylisti.

Ako ich kombinovať?

Ponúka sa aj otázka, ako kombinovať džínsy s vysokým pásom. Ich kombinovanie je však naozaj jednoduché, stačí siahnuť po topoch a blúzkach, aké bežne nosíte. Keď ich zastrčíte dovnútra, pekne tým vytvarujete postavu.

V posledných rokoch sa stala veľmi atraktívna kombinácia vysokých džínsov do pása a crop topov. Toto spojenie je ale skôr letnou záležitosťou av zime sa mu radšej vyhnite.

Pokiaľ si nie ste istí tým, či farebne je kúsok v poriadku, stavte na úplnú klasiku, ktorá je však nestarnúca, a to na čierne nohavice a biely top, ktorý môže byť košeľou, tričkom alebo nejakou voľnejšou blúzkou. To už je úplne na vás.