Aké bundy sa tento rok na jeseň oplatí kúpiť?

Keďže je počasie už sychravější a je čím ďalej viac chladno, mali by sme sa vydať na nákupy kabátov a búnd, ktoré nás pred nepríjemným, chladným počasím ochránia – teda ak sme tak doteraz ešte neurobili. Teplejšie počas nasledujúceho pol roka naozaj nebude, preto by sme sa mali rozhodnúť pokoupit si vkusné a štýlové kúsky do nášho šatníka.
Samozrejmosťou sú už aj čiapky, ale základom je vždy nejaký kabát alebo bunda. U kabátov je hit jednoznačný – je to kabát s rovným strihom, ktorý tento rok naozaj bude najviac kupovaný. To je isté. Avšak čo sa týka búnd, tak tam je nutné spomenúť pár kúskov, ktoré nás napodiv veľa prekvapili. Poďme si povedať, aké typy búnd tento rok musíme vo svojom šatníku mať.

Kožúšky vnútri sú záruka tepla

Najväčším hitom tohtoročnej jesene sú rozhodne také bundy, ktoré majú vnútri kožúšok. Nájdeme je hlavne v pánskom prevedení. Ide napríklad o bomber bundy, ktoré majú vnútri kožúšok. Ten ide vidieť len v podobe goliera. Jedná sa o veľmi vkusné vykonanej tejto jedinečnej a veľmi obľúbené bundy. V obchodoch sa nájde zhruba za 1500, -. Jediný problém je u nej ten, že sa k nej musí kúpiť nejaká šál, pretože pri veľkom vetre vám na krk bude fúkať.
Ďalšie budú s kožušinkou vnútri je typická džínsová bunda. Tú zoženú dobre aj ženy. Nekupujte však tie klasické do pása, ale radšej siahnite po dlhšej prevedení. Džínsové bundy sa dnes vyrába aj vo variante dlhšia, kedy siaha až mierne pod zadok.

Keď bez kožúšku, tak bomber pod zadok!

Ak vás nenadchol bundy s kožúškom, potom siahnite po bomberu, ktorý je dĺžkovo až pod zadok. Najlepšie urobíte, ak budete mať bomber plný nášiviek, pretože práve nášivky sa dneska nosí. Opäť je tu problém ten, že bude fúkať pri nepríjemnom počasí na krk. Bomber väčšinou golier, ktorý by nás ochránil, nemá. Ak by sa vám šál k bunde nepáčila, potom si ju kúpte na budúcu jar, kedy bundu vynosíte aj bez nutnosti mať šál.