Aké topánky vytiahnuť na večierok, aby sme v nich vydržali celú noc?

Čo budete robiť cez víkend? Plánujete vyraziť na večierok a nechcete ísť v teniskách, pretože práve to sa nehodí? Plesová sezóna je úspešne začatá a ani tam sa nehodí ísť v pohodlných topánkach. Lenže si možno hovoríte, že spoločenská obuv je nepohodlná a že v nej rozhodne nevydržíte dlhšie ako dve hodiny. A chodiť neskôr boso, to je len jeden obrovský hazard so zdravím.

Našťastie sme sa na túto problematiku pozreli a máme pre vás niekoľko tipov, aké topánky si vziať na večierok, aby ste v nich vydržali naozaj celý dlhý deň, respektíve celú dlhú noc. Navyše krásne doplní akékoľvek šaty, ktoré budete mať na sebe, a ľudia vás nespustí z očí.

Lodičky so sebou, ale nie žiadnu nudnú klasiku

Aj keď sa hovorí, že lodičky sú najmenej pohodlná obuv, pravdou je, že keď zvolíte lodičky s vyplnenou podrážkou či nižším podpätkom, vydržíte v nich celú noc. Navyše lodičky sú najviac ženské a sexy topánky, preto nad nimi pouvažujte.

Ak by ste sa je predsa len rozhodli vytiahnuť, v ideálnom prípade by ste mali vytiahnuť kúsky so zaujímavými ozdobami alebo s flitrami. Nudná klasika je síce nadčasová, ale už s ňou moc nezaujmete. Inšpirujte sa napríklad seriálom Sex v meste, kde hlavnej hrdinky obúval sám veľký Manolo Blahnik.

Členkové party topánky ako zaručené pohodlie

Pokiaľ chcete do spoločnosti vytiahnuť topánky, na ktorej si netromfne každý, odporúčame to skúsiť s členkovými party topánkami. Áno, aj také topánky existujú a u týchto topánok vám zaručujeme, že v nich vydržíte úplne celú noc. Party topánky aktuálne nájdete v obchodoch treba posiate najrôznejšími kamienky, teda sú to tie najviac trblietavé topánky v obchodoch. Nebojte sa ani ich metalického prevedení, pretože práve takéto topánky zaujmú pozornosť takmer ihneď.

Sandálky bez zdobenia nevyťahujte

Na večierok si pokojne vezmite i sandálky, ktoré však nevyťahujte v prípade, že nemajú zdobenie. Zdobenie je skrátka teraz trendy, trblietky sú moderné a flitre sú in. Nebojte sa teda štrasových kamienkov, ktorými budú sandálky posiate od zhora až dole.