Aké viazanky si môžu vziať páni na ples?

Plesová sezóna je už v plnom prúde. Mnohé plesy štartujú ihneď sa začiatkom nového roka, iné sa dostaví až v priebehu februára. Či už začínate plesať kedykoľvek, treba mať poriadnu výbavu. K tej správnej plesovej výbave sa samozrejme radí oblečenie, ktoré si na seba vezmete. Dámy to majú pomerne jednoduché – tento rok oslní hlavne s dlhými šaty, ktoré budú mať výstrih na chrbte a rozparok, alebo by mali siahnuť po kostýmu, ktorý dokonale doladí lodičky. Ovšem páni môžu zvádzať dilemy.

V poslednej dobe sa do pánskej módy dostali roláky, ktoré sú skutočne vkusným a elegantným kúskom, ktorý by mal mať v šatníku každý mužský. Takýto rolák vyzerá bezchybne aj k saku a spoločenským nohaviciam. Ak sa však cítite lepšie v košeli, siahnite po košeľu.

Moderné sú k nej hlavne drevení motýle, ale tí nemusia byť vždy to pravé. Nebojí sa kravát! Tie ešte totiž nevyšli z módy. Otázkou však je, aké viazanky zvoliť a akým sa vyvarovať.

Široké zahoďte do koša!

Ak si spomínate na dobu dávno minulú, na zhruba deväťdesiate roky, nosili sa viazanky veľmi široké. Lenže takým vázankám sa tento rok vyhnite, pretože nie sú vôbec vkusné. Takéto široké viazanky nosil napríklad Chandler v obľúbenom americkom seriáli Priatelia. Ak si ho vybavíte, hneď vám dôjde, že to nie je práve to najvhodnejšie, čo by ste si mohli obliecť.

Aké si teda vziať?

V súčasnej dobe, ak si máte vziať viazanku, musíte si vziať jedine tú úzku viazanku. Nájdete ich dnes na pultoch obchodov skutočne veľa. Ani priemerne široká viazanka nie je dobrou voľbou, jednoznačne siahnite po tej najužšej, čo nájdete. Neurobíte krok vedľa.

Vzorom dajte prednosť!

Rovnako tak sa nebojte vzorov, pretože tie sú aktuálne na vázankách skutočne „in“. Vzory v podobe bodiek, prúžkov alebo drobných miniatúr sú moderné, vkusné, štýlové a váš outfit na plese od ostatných odlíši.