Ako na mladistvý vzhľad bez plastiky?

Chcete vyzerať stále mlado, ale plastické operácie vás desí? A čo si budeme nahovárať, tieto zákroky nie sú zadarmo a tiež nie bezbolestné. Ako sa teda plastickej operácii vyhnúť, ale vyzerať stále mlado? Stačí malý kozmetický zákrok.


kyselina hyalurónová

Tieto kyselina vás zbaví prejavov starnutia a to vrások. Je pravdou, že sa nejedná o žiadny krém, ktorý si aplikujete na tvár a ráno ste bez vrások. Je to kozmetické zákrok. Ako teda prebieha? Pomocou ihly alebo tenké kanyly, čo je potrebné použiť, záleží na hĺbke vrások, sa kyselina hyalurónová aplikuje na potrebné miesto. Potom sa kyselina jemnou masážou rozprestrie v pleti, kde je potreba. Vďaka tomuto zákroku získate svieži, odpočinutú a mladistvú pleť.

Čarovný make-up

Rada si ráno přispíte, ale bez make-upu si nedokážete ani predstaviť vyjsť z domu? A tak teda vyliezate z postele o dosť skôr ako by bolo potrebné. Máme pre vás riešenie. A tým je microblading. Ide o jeden zo spôsobov permanentného make-upu. Čo to teda je? Do vrchnej vrstvy kože vám bude aplikovaný prírodné pigment.
Týmto spôsobom si môžete nechať vylepšiť obočie, očné linky, kontúru pier a mnoho ďalšieho. Tento druh tetovanie nie je bolestivý. Je ale potrebné ho obnovovať, pretože do 5 rokov vám pigment úplne zmizne.

Mezonitě

Čo to teda vlastne mezonitě sú? Sú to špeciálne kozmetická vlákna, ktoré vám odstráni vrásky. Tieto nite sa zavádzajú do hlbšej vrstvy kože. Vďaka postupnej aplikácii a to najprv na jednu a potom na druhú stranu vašej tváre si môžete overiť výsledok. A verte, že budete veľmi milo prekvapení.