Ako prežiť nakupovanie s drahou polovičkou

Nakupovanie je vec veľmi obľúbená, o tom niet pochýb ani sporu. Najmä teda ženská časť populácie si nakupovanie nemôže vynachváliť. Páni už nie sú tak nadšení, predovšetkým ak musia hradiť jednu položku za druhú a obchádzať jeden krám vedľa druhého, v ktorom navyše minimálne pol hodiny čakajú na to, až si drahá polovička niečo kúpi. Páni, pokiaľ chcete nakupovanie prežiť, poradíme vám niekoľko fígľov, ako na to.

Nakupovanie po častiach

Nie je nič lepšie, než si medzi večným utrpením robiť pauzičky. Preto navrhnite svojej drahej polovičke, že si budete robiť pauzy. Na tom nie je nič zlé a ak by sa predsa len namietalo, môžete partnerku nechať ísť samotnú a vy si zatiaľ v kaviarni doprajete kofeínový nápoj a niečo sladké k tomu.

Prípadne sa oplatí striedať obchody v centre. Zatiaľ čo chvíľu sa bude putovať po módnych butikoch, potom sa budete motať medzi športovými potrebami. Napríklad partnerka na tento kompromis predsa len pristúpi.

Dobre sa vybavte

Síce nemôžete v kabínkach módnych butikov jesť klobásku s chlebom, ale môžete sa vybaviť inak. Stiahnite si do svojho mobilného telefónu aplikácie, ktoré vás aspoň na nejakú chvíľku zabavia. Môžu to byť hry, prípadne on-line noviny alebo iba nejaká dobrá knižka či program, ktorý chcete po dlhých mesiacoch dokukať.

Nezabudnite si vziať aj nejakú motivačnú odmenu, ktorou môže byť obľúbený cukrík alebo nejaká sladkosť, ktorú zjete predtým, než zamierite s partnerkou do ďalšieho krámu v poradí.

Výber je vždy správny

Aby ste z nakupovania neurobili nekonečnú záležitosť, mali by ste vždy kývnuť na to, čo si partnerka vyberie. Rovnako nikdy nedá na vašu radu a iba by zo zamietnutia daného kúsku mohla byť tichá domácnosť.

Buďte teda otvorený všetkému, čo si partnerka vezme na seba. Aj keď – ak by sa pýtala na podozrivo veľa kúskov, s pochvalami to nepreháňajte, nech jej to nepríde podozrivé.