Rolety sú opäť trendy

Zatiaľ čo na začiatku milénia sa zdalo, ako by sme rolety nepotrebovali, postupne sa k nim ľudia začali čoraz viac vracať. Dnes sú rolety opäť na výslní. Prešli však revolúciou a zmenili svoju podobu. Ako teraz moderné rolety vyzerajú?

Dizajnové kúsky

Rovnako tak, ako nádherné záclony či iné podobné dekoračné látky, aj rolety sa môžu stať nevyhnutnou súčasťou bytového designu. Stačí, keď si vyberiete tie správne. Stačí vám jediné potiahnutie za roletu a máte doma kúzlo súkromia, ktoré nepustí dovnútra slnečný svit a navodí príjemnú atmosféru. Zatemňovacie rolety sa veľmi ľahko upevňujú a slúžia mnoho desiatok rokov. Váš domov tak dokonale zútulnia a vyladia. Navyše si môžete vyberať z farebných odtieňov, ktoré sa u vás budú skvele vynímať.

Vo dne aj v noci

Pokiaľ nepatríte medzi milovníkov záclon a hľadáte niečo praktické a moderné, pozrite sa po roletách deň a noc. Na rozdiel od zatemňovacích roliet tieto dizajnové kúsky suplujú aj úlohu záclony, ponúkajú tak skutočne moderné poňatie bývania. Týmto úplne lacným a účinným spôsobom sa vám podarí korigovať prenikanie svetla do miestnosti bez toho, aby ste museli čokoľvek vŕtať alebo zložito pripevňovať. Jednoduché upevnenie zaistí stálosť, jedinečný dizajn potom pohodu cez deň aj v noci. Tieto rolety sa stali hitom predaja v posledných rokoch.

Jedna ľahká zmena

Rolety deň a noc majú jednu kúzelnú vlastnosť. Zatiaľ čo cez deň sa tieto kombinujúce sa pruhy látky starajú o to, aby vám zaistili súkromie a nevpustili do bytu príliš veľa slnečného svetla, pomocou jednoduchého ťahu za šnúrku sa premenia na zatemňujúce rolety. Ako je to možné? Prekrývajúce sa pruhy látky sa jednoducho a jednoducho zmenia a prekryjú sa tak, že na seba budú naliehať tmavšie pruhy látky. Vy tak máte zaistené súkromie a prítmie pre celú dobu večera a noci.

Rolety si opäť našli svoje miesto nielen v hotelierstve, ale aj v bežných domácnostiach.