Ako sa obliecť na prvé rande?

Obliecť sa štýlovo a neklopýtnout. To sú hlavné požiadavky na celkový outfit na rande. Lenže rad žien sa obáva zakopnutia tak veľmi, že k tomu nakoniec dôjde. A je zrazu po krásnom rande, ktoré sa spočiatku javilo doslova dokonale. Aby ste zbytočne nezazmatkovali, poradíme vám niekoľko tipov, ako sa na prvé rande obliecť.

Oblečenie sa vždy odvíja od situácie

Pamätajte na jedno – oblečenie sa vždy odvíja od situácie. Každý zvyčajne vie, kde je miesto stretnutia. A na základe toho vyberajte jednotlivé kúsky vášho outfitu. Máte v pláne ísť do kina? Vezmite si radšej ľahký kardigan alebo svetrík, keď po zotmení býva vždy krapet zima. Alebo mierite do parku? V takom prípade si neberte podpätky, nech sa nezaboríte do prvého kopčeku hliny, ktorý vám príde do cesty.

Pohodlie na prvom mieste

Aj keď sa to nezdá, to, či sa cítite v danom outfite pohodlne alebo nie sa na prvý pohľad prejaví. Páni si skrátka všimnú toho, či vás bolia nohy v podpätkoch alebo či sa necítite v danej košeľu, ktorú ste si obliekli miesto pohodlnejšie mikiny, ktorá bola tou pôvodnou voľbou.

Nebojte sa pohodlných vecí, tie zvyčajne vyhrávajú na plnej čiare. Že idete práve do luxusnej reštaurácie? Existujú aj topánky, ktoré nemajú podpätky. Čo treba zvoliť pôsobivé mokasíny alebo obyčajné, no štýlovo vyzerajúce baleríny?

Neodhaľujte príliš veľa

Inými slovami – zachovajte trochu tajomstvo. Mnohé ženy v túžbe zaujať na prvý pohľad automaticky siahajú po mini sukniach a po veľkých výstrihoch, ale tadiaľ cesta naozaj nevedie. Oveľa lepšie je nechať si niečo na nabudúce, nech má muž dôvod sa s vami stretnúť.

Na prvom rande je dôležité vyzerať predovšetkým inteligentne, zábavne, skôr sofistikovane. Nemáte v úmysle skončiť s mužom hneď po večeri v posteli, alebo snáď áno?