Ako správne vybrať trenky

Výber spodnej bielizne je pre mnohých veľmi problematickou činnosťou. Tento neoddeliteľný kúsok, ktorý nás sprevádza denne životom, by nás nemal v žiadnom prípade nijako obmedzovať. Mal by sa naopak plne prispôsobiť telu, preto k výberu trenírok pristupujte s rozvahou. Zo všetkého najdôležitejšie je, aby ste si vybrali druh, ktorý preferujete a ktorý je vám najviac pohodlný.

Páni majú na výber z niekoľkých možnost

Páni, rovnako ako dámy, majú na výber rovno z niekoľkých možností. Môžu siahnuť po klasických trenírkach, ktoré sú nadmieru pohodlné (napokon aj preto majú dodnes svojich fanúšikov). Potom existujú boxerky, ktoré šliapu trenírkam na päty, pretože sa tiež jedná o poriadny kus komfortu. Nájdu sa medzi nami ale aj jedinci, ktorí nedajú dopustiť na tradičné slipy.

Kým sa zástupcovia tvrdšieho pohlavia rozhodnú vydať sa do obchodu pre nové trenírky, je dobré si ujasniť či zistiť, čo vlastne preferujú. Výber tak razom bude uľahčený.

Hlavne, nech dokonale sedí

Spodnú bielizeň dnes berieme ako samozrejmosť. A aby sa na tomto pocite nič nezmenilo, je nutné mať bielizeň, ktorá dokonale sedí. Pokiaľ budú trenírky hrýzť, svrbieť alebo sa zbytočne zarezávať do intímnych partií, bude to nielen veľmi nepríjemné, ale aj sa naša nálada dostane pod bod mrazu.

Spodná bielizeň má byť síce štýlová, ale tiež musí byť dostatočne kvalitnou oporou a musí poskytovať istú porciu slobody. Tak na to myslite, keď si budete trenírky skúšať v kabínke obchodu.

Dbajte na materiál

Kúpiť si trenírky je jedna vec, ale kúpiť si naozaj kvalitné trenírky, ktoré vydržia, to je vec druhá. Veľkou mierou sa na životnosť (a napokon aj na príjemnosti materiálu) podieľa materiál, z ktorého sú trenírky vyrobené. Materiál by mal byť dokonale pružný, vzdušný, zároveň by mal vedieť odvádzať pot a udržovať okolo intímnych partií istú porciu komfortu.

Najčastejšie sa vsádza na bavlnu, ktorá rozhodne nikdy nesklame. V poslednej dobe sa však viac vsádza na bambus, ktorý sa navyše pýši antibakteriálnymi vlastnosťami.