Ako vyzerá najdrahšie auto na svete?

V nedávnej dobe sa uskutočnil známy ženevský autosalón, na ktorom sa opäť predstavilo niekoľko unikátnych kusov, ktoré uchvátili celý svet. Najmä milovníci automobilov boli opäť v raji, pretože sa im dostala k nahliadnutiu unikátnej vozidlá, ktoré sa hneď stala ich snom, kvôli ktorému budú šetriť. Dokonca sa tento rok na ženevskom autosalóne objavilo aj najdrahšie auto na svete, ktoré vyjde na viac ako sedemnásť miliónov eur. Ide o výnimočný automobilový kúsok, ktorý má na svedomí luxusná značka Bugatti. Jedná sa konkrétne o hypersport La Voiture Noire, čo je doslova v preklade „čierne auto“. 

Drvivá väčšina návštevníkov tohtoročného ženevského autosalónu bola novým vozidlom úplne omámil. Je pravdou, že sa síce jedná o obyčajné koncept, ktorý je zatiaľ bez motora, ale už teraz si získal svojich fanúšikov, ktorí si na neho budú šetriť, kým nepríde do predaja. Dokončený by mal byť až za dva roky, teda je naozaj veľa času na to si ušetriť. 

Aj keď na ženevskom autosalóne najdrahšie vozidlo sveta nemalo motor, poháňal ho zatiaľ elektromotor, aby mohol z výstavy odísť takzvane po svojich. 

Ako vyzerá nový luxusný automobil putujúce z dielne značky Bugatti? 

Nový luxusný vozidlo je postavené na rovnakom technickom základe ako model Bugatti Divo a Bugatti Chiron. Pod kapotou bude skrývať osemlitrový motor s výkonom až pätnásť set koní. Z nuly na sto bude zrýchlenie za dve a pol sekundy, jeho maximálna rýchlosť bude 400 km / h. 

Nové Bugatti je kombináciou vysokého výkonu superšportového vozidla a komfortné luxusnej limuzíny. Ak ste milovníkom športových, ale aj luxusných vozidiel, tento automobil stojace bezmála sedemnásť miliónov eur je stvorený priamo pre vás. 

Vozidlo, ktorého bude len jeden kus 

Teda bol by pre vás, keď by ho jeho záhadný kupec predával. Aj keď zatiaľ vozidlo nie je vyrobený, tak už je zároveň predaný, a to spomínanému záhadnému kupci. Automobil bude navyše úplne jedinečný aj v tom, že ho na svete bude len jeden jediný kus.