Do šatníka s novou klasikou aneb prinášame hotové outfity do vašich skríň

Čo sa aktuálne nosí, čo sa bude nosiť počas tohtoročného leta? To sú otázky, na ktoré prinášame odpovede. V súčasnej dobe málokto vie, čo sa nosí, móda totiž sama nevie, čo vlastne chce a čo nechce. A tak sme vybrali niekoľko outfitov, ktoré sa podľa módnych kritikov a nadšencov stali akousi novou klasikou, ktorá by rozhodne nemala chýbať v šatníku. Pokiaľ si jedného dňa nebudete vedieť rady s tým, čo si obliecť, odporúčame vziať si na seba jeden z módnych kúskov, ktoré v šatníku budete novo mať. 

Biele tričká sú nestarnúci 

Opäť sa začala nosiť vo veľkom biele tričká, ktorá je nutné mať v šatníku vo väčšom množstve. Biele tričko totiž nikdy nie je prešľap, nie je to krok vedľa. Pokiaľ ho navyše skombinujete s upnutými, šedými džínsy a peknú džínsovú bundičkou, potom máte vyhrané. Tento look je jeden z typicky letných či jarných outfitov, ktoré možno obliecť napríklad na piknik s kamarátmi. 

Biele tričko možno nahradiť bielym tielkom, ktorý je dnes opäť in vďaka návrate módy deväťdesiatych rokov. Biely nátelník však musí mať tenké ramienka. 

All black či all white sa sandálky s pásky 

Páskové sandálky sú opäť späť. Jedná sa o elegantný, pohodlný kúsok, ktorý možno kombinovať doslova so všetkým. My však skombinujete tento nepostrádateľný model s čiernou a bielou farbou. Pokiaľ si zaobstaráte páskové sandálky, dokonale sa budú vynímať v all black či all white outfitu. 

Pri nosení páskových sandálok však nezabúdajte na pravidelnú pedikúru. Nenalakovanej, dlhé alebo popraskané nechty nevyzerajú v sandálcích zrovna pekne. 

Špagetové ramienka na scénu 

Či už si zaobstaráte šaty alebo prípadne tielka s takzvanými špagetovými ramienkami, potom neurobíte krok stranou. Takzvaná špagetové ramienka sú teraz in, je to trend deväťdesiatych rokov minulého storočia, s ktorým vtedy prišla značka Calvin Klein. 

Odporúčame mať v šatníku hlavne šaty so špagetovými ramienkami, ku ktorým dáte len tenisky alebo prípadne pásikové sandálky. A outfit je na svete.