Budete sa vydávať? Na najdrahšie svadobné šaty planéty si pripravte dvanásť miliónov dolárov

Máte pred sebou svadbu? Plánujete svoj veľký svadobný deň? V prípade, že sa budete vydávať, pravdepodobne už chystáte všetky svadobné prípravy. Už ste si pravdepodobne rezervovali miesto, vybrali prstienky, kapelu, tiež tortu a rozoslali ste tiež pozvánky. To jediné, čo vám v tomto prípade chýba, sú svadobné šaty. Ak chcete byť vo svoj veľký deň D neodolateľná a výnimočná, odporúčame si zaobstarať šaty, ktoré len tak nejaká nevesta neobliekla. Sú totiž najdrahšie na svete a pripraviť si na ne musíte dvanásť miliónov dolárov.

Každá nevesta chce byť výnimočná, krásna a doslova dokonalá. Nechce sa podobať žiadne iné neveste na svete, chce byť zbrusu jedinečná. Lenže jedinečnosť jej zariadi len jej svadobné šaty, ktoré si zaobstará. Zatiaľ čo niektoré nevesty sa striedajú v požičiavaní šiat, iné investujú do svojich unikátnych šiat, ktoré budú vlastniť len ony. Pridajte sa do skupiny druhej čiže kúpte si šaty, ktoré len tak niekto mať nebude.

Pripravte si na ne dvanásť miliónov dolárov

Ako už bolo spomenuté, najdrahšie svadobné šaty sveta vyjdú na dvanásť miliónov dolárov. Ak vám teda len tak cinkajú peniaze vo vrecku, prečo si ich nekúpiť? Predsa len sa jedná o špičku medzi róbami, v ktorých budete neprehliadnuteľná.

Kto stojí za najdrahšími svadobnými šaty sveta?

Za najdrahšími svadobnými šaty stoja návrhárka Renée Straussová, ktorá je majiteľkou veľmi úspešného svadobného salónu, ktorý nájdete v Beverly Hills. Na tvorbe týchto šiat sa podieľal tiež Martin Katz, čo je predajca vzácnych šperkov. Spoločne vytvorili unikátny róbu, ktorá sa razom stala najdrahšie na svete.

Vysadené sú najrôznejšími šperky a diamanty, lesknúci sa na míle ďaleko. Obsahujú najmä 150karátové diamanty, ktoré sú dôvodom, prečo sú šaty tak drahé. Na prvý pohľad by ste sa však do nich zamilovali aj napriek ich do neba volajúci cenu.